2737
2734
عنوان

عدد بتا پایین و حالت تهوع

1289 بازدید | 20 پست

سلام به همگی، من دو روز که از پریودم گذشته بود آزمایش بتا دادم گفت لب مرزه ولی نگفت چنده،گفت بیا دو روز دیگه تکرار

ولی از اولش خیلی حالت تهوع دارم، کسی اینجوری بوده که بعدش بتا بره بالا؟ 

دل خوش سیری چند؟ 🤕🤕🤕

آزمایشت تیتر بود؟ کاش تیتر بتا میدادی.

منم اول عدد بتام پایین بود، سه روز بعد از موعدم رفتم آزمایش بتا دادم۳۴۶ بود. دکترم گفت عدد بتات پایینه تکرار کن. ۶روز بعد تکرار کردم ۵۵۵۰ بود

پسر کوچولوی قشنگم❤️ چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿😍😘😋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آزمایشت تیتر بود؟ کاش تیتر بتا میدادی. منم اول عدد بتام پایین بود، سه روز بعد از موعدم رفتم آزمایش ...

آره تیتر بود، اولش بی خیال بودم ولی حالت تهوع دارم، یعنی میره بالا؟ قرار بود امروز مجدد آزمایش بدم ولی گفتم تا پنج شنبه صبر کنم

دل خوش سیری چند؟ 🤕🤕🤕
2728

خب چرا اینقد زود میری کع استرس بگیری. واسه همینه همه جا میگم وایسا هفت روز بگذره بعدا بری ازمایش. اینجوری استرس میندازین به جون خودتون و بقیه

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺
آره تیتر بود، اولش بی خیال بودم ولی حالت تهوع دارم، یعنی میره بالا؟ قرار بود امروز مجدد آزمایش بدم و ...

الانم معلوم نیست حالت تهوعت از استرس یا بارداری

آره تیتر بود، اولش بی خیال بودم ولی حالت تهوع دارم، یعنی میره بالا؟ قرار بود امروز مجدد آزمایش بدم و ...

نه عزیزم امروز برو آزمایشتو تکرار کن. باید بعد از ۴۸ ساعت عدد بتا دو برابر بشه، اگه دو برابر بشه دیگه مشکلی نیست. ضمناً برگه آزمایشتو نگاه کن ببین عددش چند

2738
خب چرا اینقد زود میری کع استرس بگیری. واسه همینه همه جا میگم وایسا هفت روز بگذره بعدا بری ازمایش. ای ...

آنقدر که حالت تهوع داشتم گفتم حتما باردارم

دل خوش سیری چند؟ 🤕🤕🤕
نه عزیزم امروز برو آزمایشتو تکرار کن. باید بعد از ۴۸ ساعت عدد بتا دو برابر بشه، اگه دو برابر بشه دیگ ...

دکتر آزمایشگاه بی وجدان میگه لب مرزه ولی خیلی روش حساب نکن، دلم می خواد آزمایش بدم مثبت باشه برم جواب رو بکوبم تو صورتش، اصلا فکر نمی کنه شاید یکی به امید همین زنده باشه

دل خوش سیری چند؟ 🤕🤕🤕
آنقدر که حالت تهوع داشتم گفتم حتما باردارم

حالت تهوع بیشتر اونایی دارن که عدد بتا خیلی رفته بالا و قلب بچه تشکیل بشه حالت تهوع شروع نیشه بعضیا دارن بعضیا ندارن. این تهوع تو از استرسه. منم سر بارداریم که سقط شد از استرس سردرد شدم در حدی ک رفتم بیمارستان.ازمایش دادم فهمیدم باردارم سردردم رفت

دکتر آزمایشگاه بی وجدان میگه لب مرزه ولی خیلی روش حساب نکن، دلم می خواد آزمایش بدم مثبت باشه برم جوا ...

مگه برگه‌ی آزمایش رو بهت تحویل نداده؟ خب عددشو خودت ببین چنده، دیگه لازم نیست که به حرف دکتر آزمایشگاه اکتفا کنی.

چند روز از موعدت گذشته؟

حالت تهوع بیشتر اونایی دارن که عدد بتا خیلی رفته بالا و قلب بچه تشکیل بشه حالت تهوع شروع نیشه بعضیا ...

اتفاقا منتظر پریود بودم، استرس ندارم، بلا تکلیفم🙄🙄

دل خوش سیری چند؟ 🤕🤕🤕
مگه برگه‌ی آزمایش رو بهت تحویل نداده؟ خب عددشو خودت ببین چنده، دیگه لازم نیست که به حرف دکتر آزمایشگ ...

تلفنی زنگ زد هرچی می پرسم درست نمی گه، اصلا تو فکرم برم یه جای دیگه، همش فکر می کنم آزمایشگاه قدیمیه شاید دستگاهش خطا داشته باشه، چون همه علائم بارداری رو دارم

دل خوش سیری چند؟ 🤕🤕🤕
2706