2737
2734
عنوان

چرا اینقدر خوابم میاد

175 بازدید | 22 پست

من کلا آدم کم خوابیم

یعنی معمولا 

حالا یه چند وقتیه هر چی میخام بازم خمیازه میکشم

قبلنا ۴ ۵ ساعت خواب بسم بود کل روز انرژی داشتم دیگه خوابم نمیومد

دیروز تا ۱۱ خواب بود بعد دوباره ۴ تا ۶ خواب حالا ساعت ۱۲ سر شام اونقدر خوابم میومد 

چیکار کنم 

بنظرتون درست میشه؟

برم دکتر؟اگه برم چی بگم بگم خوابم میاد؟😐

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه آزمایش تیرویید بده  منم اینجور بودم تیرویید کم کار داشتم

تیرویید کم کار چاق میشن یا لاغر اگه لاغر میشه نرم😂😁

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2728
تازه نرمال شدی از نظرخواب ،دکتر میخای چیکار😀

نه دیگه زندگیم مختله

تا میام بشینم سر درس و مشق خوابم میگیره

یه آزمایش تیرویید بده  منم اینجور بودم تیرویید کم کار داشتم

منم کم کارم همش دلم میخواد بخوابم وای عاشق خوابم یه ظرف میشورم یه ساعت باید دراز بکشم😐🥺چندماه طول کشید نرمال بشه تیروئیدشما؟

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...
منم کم کارم همش دلم میخواد بخوابم وای عاشق خوابم یه ظرف میشورم یه ساعت باید دراز بکشم😐🥺چندماه طول ...

اووه دقیقا منم مث توام

فک کنم رو پتوم کراش زدم

2738
منم کم کارم همش دلم میخواد بخوابم وای عاشق خوابم یه ظرف میشورم یه ساعت باید دراز بکشم😐🥺چندماه طول ...

وای من اینجوریم دوتا بشقاب میشورم میام لم میدم بعد دوباره میرم ی چی میشورم دوباره میام لم میدم خیلی تنبلم

........❤
وای من اینجوریم دوتا بشقاب میشورم میام لم میدم بعد دوباره میرم ی چی میشورم دوباره میام لم میدم خیلی ...

من بدنمم خیلی بیجونه زود خسته میشم بیحالم .توهم برو آزمایش بده شاید خدایی نکرده از تیروئیدته

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...
اول مولتی ویتامین و قرص آهن بخور اگر خوب نشدی برو دکتر آزمایش بده

نمیدونم امتحان میکنم مرسی

تغییر فصل اثر نداره؟

2706