2726
عنوان

دوستان گل کمککککککک فوری

88 بازدید | 8 پست

عزیزان من چندین ماه سمت چپ شکمم ی نقطه خاصی اونورترازناف زیر معده ب سمت تخمدان  تیر میکشه و‌دردش هرروز باهامه هر دکتری ک بگن رفتم ازمایش و سنو هم دادم همه چی خوب بووده دیروز دوباره ازمایش ذاذم همه چیش خوبه اما توقسمت ادرار ی قسمتش ک نوشته HP/hpfعددش ۴۷الان باازمایش قبلم ک برج ۳دادم نگاه میکنم اونجا همین گزینه عددش۱۸بوده الان سه بذابر شده ب نظرتون این چیه نگرانم 

خیلی نگرانم تاالان دکتری نیست ک نرفته باشم میگم این قسمت شکمم هرروز تیرمیکشه میگن هیچی نیست سنوگرافی سه بار داذم تاالان ازمایش خون ۴باردادم همش سالم حتی برج ۳براهمین مشکل پیش گوارش رفتم اندوسکوبپی هم شدم سالم بودزنان رفتم جراح رفتم داخلی وگوارشم رفتم حتی ادرارم عفونت هم نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب انشالله زودتر بفهمی چیه حالا واسه ازمایش یه مدت شکمت رو گرم نگهدار شاید ربطی به سردی داشته باشه یا چیزای گرم بخور اما تانفهمیدی دکتر و رها نکن خیلی دکترای بیسواد هم هست که با جون ادم بازی میکنن دکتر خوب پیدا کن دکتر باسواد سریع میفهمه چیه 

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹
2728
عجب انشالله زودتر بفهمی چیه حالا واسه ازمایش یه مدت شکمت رو گرم نگهدار شاید ربطی به سردی داشته باشه ...

انشالله دعا کن همین نهایت عفونت باشه وخوب بشم همش گرم نگه میدارم همش گرمی میخورم

انشالله دعا کن همین نهایت عفونت باشه وخوب بشم همش گرم نگه میدارم همش گرمی میخورم

انشالله چیزی نیست اما ولش نکن تا اخرش متوجه بشی عزیزم به دکترا اعتماد نکن  

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹

پسر من تو نوزادی و هرچی بزرگ میشد هر از چند گاهی دل درد و دلپیچه شدید میگرفت من دکتر میبردم میگفتن یه چیز آلوده خورده منم همش حواسم به خورد و خوراکش بود اما اینقدر تحقیق و بررسی و این دکتر رفتم اون دکتر بردم تا اخرش معلوم شد میگرن شکمی داره از من به ارث برده من میگرن دارم دکتر گفت خیلی تشخیصه ظریفه اما میگرن شکمیه دیگه حواسم بهش هست فعلا خوبه میخام بگم به هر دکتری اکتفا نکن اکثرا بیسوادن 

پسر من تو نوزادی و هرچی بزرگ میشد هر از چند گاهی دل درد و دلپیچه شدید میگرفت من دکتر میبردم میگفتن ی ...

انشالله خوب بشه پسرگلتون باورت میشه از بس دکتر رفتم‌وازمایش وسنو شوهرم میگه توچیزیت نیست دکترام میگن عصبیه بااینکه ی دوره ام  قرص ارمبخش دادن خوردم خوب نشدم 

انشالله خوب بشه پسرگلتون باورت میشه از بس دکتر رفتم‌وازمایش وسنو شوهرم میگه توچیزیت نیست دکترام میگن ...

ممنون عزیزم شما هم انشالله زودتر خوب بشی عزیزم 🌹