2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم

من ۷۰سانتن حالا کوتاهم نیستن همش باید ببافم تا نرن توهم😑💔

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡
2728

از گره باز کن فیروز استفاده کن 

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید، برایشان چای ریخت، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد!کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت؛که غم و اندوه، رفتنی است و روزهایِ خوب در راه اند،که حالِ همه مان خوب خواهد شد    #دختر_پاییزی🍁

عزیزم برای مراقبت موهات پیج ساحل رو پیشنهاد میکنم.من خودم موهام فر هست و رسیدگی به موی فر رو فکر کنم همه بدونن ک چقدر سخت تر از موهای صافه.با اینکه رنگ نذاشتم تاحالا خیلی موهام داغون بود.ولی الان یک سالی میشه ک با پیج ساحل توی اینستا آشنا شدم.تموم نکات رو در مورد مو میگه چه موی فر چه موی صاف موهام الان کاملا سالمه خداروشکر

منم دیشب خسسته شدم از بس گره میخوره اندازه ۵ سانت کوتاه کردم بعدش شامپو نرم کننده لطیفه طلایی زدم الان بهتره خداروشکز ولی نامزدم بفهمه کوتاه کردم‌ منو دار میزنه بنظرتون چیکار‌کنم زود بلند بشه!؟؟!

و خدا خواست ک تو در زندگی من باشی
از گره باز کن فیروز استفاده کن 

آره درست میگن من،موهام کم پشت بازگره میخوره

چندساله ازگره بازکن کودک فیروز سبز رنگ استاده میکنم بعدحمام موقع شانه اسپری کن

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
آره درست میگن من،موهام کم پشت بازگره میخوره چندساله ازگره بازکن کودک فیروز سبز رنگ استاده میکنم بعد ...

اره 

عالیه

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید، برایشان چای ریخت، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد!کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت؛که غم و اندوه، رفتنی است و روزهایِ خوب در راه اند،که حالِ همه مان خوب خواهد شد    #دختر_پاییزی🍁
2706