2726
عنوان

با درد شدید تخمدان از خواب پریدم

283 بازدید | 16 پست

سلام عزیزان من تنبلی تخمدان دارم با قرص پروژسترون پریود میشم 

۱۲ مهر پریود شدم با دوره پنج روزه،و اگه با سیکل ۲۸ روزه بخوام حساب کنم، نهم ابان این ماه باید پریود شم، و روز پنج الان دو تا قرص پروژسترون میخورم دقیقا سه تا پنج روز بعدش پری میشم، الان سه چهار روزه درد سینه و تخمدان دارم، امروز صبح با درد شدید هر دو تخمدان که تا حالا سابقه نداشته از خواب پریدم و به خودم میپیچیدم اصلا تا حالا اینجوری نشده بودم، اخه از روزای تخمک گذاری هم گذشته، نمیدونم چرا اینجوری شدم، شما تا حالا سابقه داشتین؟؟؟ میشه راهنماییم کنین؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگم شاید مال من از  کار افتادن ک خبری ازشون نیست😂

منم اصلا درد خیلی شدیدی موقع پریودی ندارم،دقیقا منم مثل تو فکر میکردم که شاید از کار افتادن 😅😅😅😅نمیدونم الان چرا اینجوری شدم 😣😣😣😣

منم اصلا درد خیلی شدیدی موقع پریودی ندارم،دقیقا منم مثل تو فکر میکردم که شاید از کار افتادن 😅😅😅😅 ...

گاهی فکر میکنم نکنه نازا باشم منم خیلی کم پیش میاد درد پریودی و تخمدان هم چن وقت پیش خیلی خفیف داشتم😂

........❤
میگم شاید مال من از  کار افتادن ک خبری ازشون نیست😂

خخخ ن بابا وقتی از کار میفتن درد میگرن لعنتیا از وقتی تنبلی تخمدان گرفتم بی نهایت درد دارن

و خدا خواست ک تو در زندگی من باشی
2706