2733
2734
عنوان

این ب چ زبونیه؟ دو که دو کوتر گفت و گویانه

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 22 پست
کوردیه  دو تا کبوتر دارن حرف میزنن راجب بی میلی منو تو حرف میزنن هرکس مارو جدا کرد از هم هر لح ...

سلام عزیزم امیدوارم حال دلت خوب باشع

میخواستم بدونم شما همون کاربری هستی که دوست داشتی پرستار شی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم امیدوارم حال دلت خوب باشع میخواستم بدونم شما همون کاربری هستی که دوست داشتی پرستار شی؟

سلام عزیزم ممنون بله خودمم

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

دیروز دو کبوتر باهم حرف میزدن.میگفتن هر کس باعث بی میلی منوتو وجداییمون شده به همین درد گرفتار بشه

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲
2731
موفق باشی 

مرسی همچنین 😻

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

کوردیه این شکلی هم میگن 

دو دانه کوتر شریانه 

له سر 

مشتی زنگیانه 😅 

یعنی دوتا کبوتر دعواشونه 

واسه یه مشت منجوق 

جنبه ی طنز داره این یکی😅

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2738