2726
عنوان

قرص پنتوپرازول در اوایل بارداری

3637 بازدید | 21 پست

سلام خانما من از چند روز قبل مثبت شدن ازمایشم سوزش معده داشتم مخصوصا صبحا تا چیزی نمی‌خوردم خوب نمی‌شدم

شنبه رفتم دکتر بهم پنتوپرازول داده  و داجیستو

من همون شنبه شب ی داجیستو خوردم دیدم عوارض داره دیگ نخوردم و دو روز صبح ناشتا پنتوپرازول

سوزش معدم قطع شده کلا

میترسم اتفاقی افتاده باشه که قطع شده یا از قرصه؟

خدایا شکرت⁦♥️⁩

از قرصه عزیزم پنتوپرازول اثر خوبی داره من چند شب پیش از درد داشتم میمردم رفتم بستریم کردن فک کردن دخترم داره به دنیا میاد اما بعدش دیدیم از معده ام هست تا پنتو زدن بهم خوب شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از قرصه عزیزم پنتوپرازول اثر خوبی داره من چند شب پیش از درد داشتم میمردم رفتم بستریم کردن فک کردن دخ ...

عزیزم ماه چندم اقدام باردار شدین؟ من ماه گذشته واسه اولین بار اقدام کردم اما باردار که نشدم هیچ تازه ۸ روزم جلوانداختم

2728
عزیزم ماه چندم اقدام باردار شدین؟ من ماه گذشته واسه اولین بار اقدام کردم اما باردار که نشدم هیچ تازه ...

من مشکلات فراوون داشتم عزیزم 7 ماه بعد اقدام باردار شدم که متاسفانه سقط شو بعدش فهپیدیم مشکل از شوهرمه اما خودمم پلی کیستیک شدم هر دو دارو مصرف کردیم اما شکر خدا سه ماه بعد از سقط دوباره باردار شدم , نگران نباش حالا ماه اول همه. باردار که نمیشن 

ممنون عزیزم...هر روز بخورم یا فقط زمان های ک سوزش دارم

نه عزیزم سعی کن خودسر نخوری اول با دکتر زنانت مشورت کن احتمالا به جاش بهت فاموتیدین میده چون دکتر من این کارو کرده گفته هر وقت حالت خوب نبود و درد داشتی بخور پنتو رو فقطیبار که درد خیلی شدید داشتم دادن 

نه عزیزم سعی کن خودسر نخوری اول با دکتر زنانت مشورت کن احتمالا به جاش بهت فاموتیدین میده چون دکتر من ...

آخه خود دکترم داده بهم و‌من میترسم رو‌ بچه عوارض رچبزاره

خدایا شکرت⁦♥️⁩
مرسی عزیزم چشم

ببین هر اتفاقی که توی بارداری برات میوفته فقط و فقط به حرف دکترت گوش کن

تو نی نی سایت خیلی نظرات اشتباهه

پیش یه دکتریم برو که شماره دستیارشو بهت بده هر سوالی داری زنگ بزنی ازش بپرشی

آخه خود دکترم داده بهم و‌من میترسم رو‌ بچه عوارض رچبزاره

اهان خب پس نه دیگه وقتی دکترت گفته ایرادی نداره بهش اعتماد کن مطمینا اگه عوارض داشت به خانمای باردار حتی یکی هم نمیدادن که 

2706