2733
2734
نقطه ضعفمه متاسفانه

انقدر ضعیف نباش

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
دلقک بازی در اوردنه

مرضش چیه نمیدونم الله اعلم

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر شما ایران نبودی درسته؟ یا من اشتباه گرفتم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2731
انقدر ضعیف نباش

بلد نیستم 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
💙مادرشوهر عزیز: اگر 9 ماه بار فرزندت را کشیدی تا بدنیا آمد من هم 9 ماه بار فرزند فرزندت را کشیدم تا ...

لامصب چقدر ادم دلش میخواد اینو فروارد کنه تو واتس اپ برا طرف🤣

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
خیلی رو داره هرچقد بی محلی میکنم پروتر از قبل میاد  خودش هم طبقه پایینه

عزیز شما خودت خودتو موقعیت بدی قرار میدی طبقه پایین مادرشوهر هستی بعد از ما نظر میخوای...به نظرم احترامشو داشته باش چون تو یه ساختمونی ....یا دوست نداری دخالت کنه برو اجاره نشیینی

2738
استارتر شما ایران نبودی درسته؟ یا من اشتباه گرفتم

چرا ایرانم 

💙مادرشوهر عزیز: اگر 9 ماه بار فرزندت را کشیدی تا بدنیا آمد من هم 9 ماه بار فرزند فرزندت را کشیدم تا ...

خط آخر رو رعایت کنه حله 

اکثربتشون همینن حتی اگه باهات موافق باشن جلو روت باهات مخالفت میکنن چون به اسم خودشون میگن پررو میشه کمتر برو و بیا منم یه زمانی مثل خودت بودم البته ایراد نمیگرفتن از کارام ولی مسخره بازی در میووردن هفته ای یا دوهفته ای دو سه روز میرم و برمیگردم خونمون البته عقد هستم ولی اگ عروسی کردی رو باید برنامه ریزی کنی 

خارج از محدودهٔ ازدواج شما، هیچ عشق کاملی، انتظار شما را نمی کشد. پس از عشق و حسی که دارید لذت ببرید. 
لامصب چقدر ادم دلش میخواد اینو فروارد کنه تو واتس اپ برا طرف🤣

شما چقد ساده ین...اینا به خیالش نیستین بفرستی یا نه...اونا گرگ پیرن با این کارا اصلا کک شون نمیگزه ...همه راههای شما طی کرده اون رفته و برگشته

عزیز شما خودت خودتو موقعیت بدی قرار میدی طبقه پایین مادرشوهر هستی بعد از ما نظر میخوای...به نظرم احت ...

شرایط اجاره نشینی نیست 

احترام برای کسی میزارن که مستحقشه نه واسه نیش و کنایه زن که از اون طرفم بگه هیچی حالیش نیست

2706