2737
2734
عنوان

مامانای باتجربه لطفا کمک

59 بازدید | 8 پست

سلام مامانا دخترمن 16 ماه داره خیلی گریه میکنه فقط بهم میچسبه و نمیذاره هیچکار کنم دیروز خیلی گریه میکرد منم سرش جیغ زدم و فکشو فشردم و پتو انداختم روش زیر پتو هق هق میکرد الهی بمیرم براش بخدا دیشب تا صبح از عذاب وجدان خواب نرفتم دارم دیوونه نمیشم شبا نمیذاره بخوابم تا صبح نق میزنه و گریه میکنه روزا هم همینطور تا خوابه ک باید کارامو بکنم بیدارم هس فقط گریه میکنه منم که سرکار میرم خسته و کوفته میرسم خونه اون شروع  میکنه لطفا بهم راهکار بدین

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوش ب حال قدیمیا.یدونه تو شکم یدونه پشت میبستن بچه رو یدونه تو بغل یدونه کنار مادر.اونا مادر نبودن فرشته بودن.والا ما تو یکیش موندیم.علتش هم خودتون میدونین دیگه تنها بودن بچس.الان تک فرزندی عامل خیلی از تنش های بچه هاست

2738
آخی الهی تنهاس  دلش شما رو میخواد  سرگرمی نداره؟ کسی اذیتش نمیکنه؟

باهیچکدوم از وسایلش بازی نمیکنه فقط دوست داره بچسب به من تنهاس

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم