2733
2734

سلام دوستان شوهرم چند روزه سرماخوردگی شدید داشت هفته قبل کل پرسنل شرکتشون رفتند تست دادن شوهرم منفی بود ولی راننده ی سرویسشون مثبت بود راننده سرویسشون فقط 4روز شرکت نرفته حالش هم خوبه ولی امروز رفته هرچی به شوهرم گفتم همراهش نروووو تاکسی بگیر گوش به حرف نکرد رفت خانما چکار کنم میترسم بچه شیر دارم 

نزار بیاد خونه😑

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نباش انشاءالله ک چیزی نمیشه

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
2738

کارهای شرکتی همینه، همیشه حداقل یه نفر کرونا داره،شوهرمنم کارش همینه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
شوهرت هم کرونا داره   وقتی با فرد مبتلا تماس داشته و علایم داره کرونا داره  دیگه .تست مم ...

اصلا ریه شو درگیر نکردااااادرحد چنتا سرفه فقط سینوس هاش خیلی عفونی شدالانم بعد دوهفته هنوز میگه سرم دردمیکنه وداغ وسرد میشم 

کارهای شرکتی همینه، همیشه حداقل یه نفر کرونا داره،شوهرمنم کارش همینه

اخه این راننده صبح با پراید اومده دنبالش تو یه ماشین تا شرکت 15دقیقه فاصله هست نظرت وانمیگیره 

اخه این راننده صبح با پراید اومده دنبالش تو یه ماشین تا شرکت 15دقیقه فاصله هست نظرت وانمیگیره 

شوهرت احتمالا کرونا داره با توجه به علایمش یا اگه قرار بود بگیره تو این چند روز میگرفت بهش فکر نکن

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
احتمالا شوهرتم کرونا هس چون دیگه سرماخوردگی وجود نداره و جواب  تست کاذبم هس

اول پسر بزرگم سرما خورد بعدش دختر 10ماهم بعد من البته ما 3تا هرکدوم در حد 5روز بود خوب شدیم ولی شوهرم که بعد ما گرفت خیلی سنگین افتاد براش فقط 20تا شیاف دیکلوفناک گذاشت به اضافه انتی بیوتیکهایی که خورد واثر نداشت خیلی درد کشید تو این دوهفته 

2706