2737
2734
عنوان

اخه چرا نگفت متاهله😭😭😭😭

1663 بازدید | 45 پست

همکارم میگم براش تبلیغات مجازی انجام میدم چندبار قرار واری تو نمایشگاش داشتیم 

به مرور صمیمی تر شدیم دیگه فهمید محل کارم به نمایشگاش نزدیکه هی کلی اصرار که ظهرا برا ناهار و استراحت بیا پیش خودم هفته پیشم ناهار دعوتم کرد با ی شاخ رز قرمز بهم داد🥺🥺🥺🥺

به مرو  بهش علاقه مند شدم ولی به رو خودم نیاوردم گفته بود طلاق گرفتم .....حلقه دستش نداشت 

دیگه بهم پیام میدادیم ظهرا باهم ناهار میخوردیم دیشبم شام بیرون دعوتم کرد 

ازش پرسیدم چندساله طلاق گرفتی اولش جواب نداد کلی اصرار کردم گفت من که طلاقش ندادم🥺🥺🥺🥺و نمیدونم ۴ساله طلاق عاطفی گرفتیم و باهم زندگی نمیکنیم و پول ندارم مهریش بدم و فلان

حالم خرابه همیشه دلخوشیام کوتاه مدته😭😭😭😭😭😭

انتخاب اشتباه داری 

چشم بشتع دل نبند

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا لعنتش‌ کنه آدمای هرزه عوضی

عرضه و وجود جداشدنو‌ ندارن‌ اسمشو‌ میزارن‌ طلاق عاطفی‌

بگو خو گه میخوری طلاق عاطفی میگیری و رسمیش‌ نمیکنی پیری سراغ یکی دیگه آشغال کثافت

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
2738

😑😑دورشو خط بکش

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
2706