2726

یه بار رفتم بیمارستان یه بارهم دو روز بعد رفتم خونه اش  ۵ دقیقه نشستم که نشینه و دراز بکشه. 

هفته پیش که عمل کرده بود خودم هر روز تا ۷ سر کار بودم گاهیم بیشتر. جنازه ام میرسید خونه تازه باید درس و مشق بچه هام رو میرسیدم

این هفته هم عین دو روزش رو مریض بودم . نشد براش یه غذایی بپزم بفرستم. اونم غذای بیرون نمیخوره. 

فامیل هم تو این شهر من و شوهرم رو داره . البته شوهرش چون برای شوهر من کار میکنه دستش تو مرخصی و اینا بازه. 

به نظرتون کم سر زدم یا نه؟ 

اینم بگم خودم بیشتر از یه ماه با بچه ها و شوهرم مریض بودیم اون سه بار غذا فرستاد برام.ولی همه کارها با خودم بود فقط تو دو مورد جابجایی یه وسیله سنگین  از برادر شوهرم کمک گرفتم . 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

وقتی فقط همو دارید کمک حال هم دیگه باشید 

تو مریضی همو تنها نگذارید 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

موقع پختن غذا برا خودتون یکم بیشتر درست کن برا اونام بفرست ثواب داره عزیزم

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲
موقع پختن غذا برا خودتون یکم بیشتر درست کن برا اونام بفرست ثواب داره عزیزم

حقیقتش شرایطم یه جوریه که برا خودمون هم از بیرون میگیرم. دچار عوارض کرونا شدم حالم از بوی بعضی غذاها و چیزا به هم میخوره. دو سه دفعه فکر کردم گوشت یا برنج گندیده میخواستم بندازم بیرون. بعد فهمیدم مشکل کروناست

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
حقیقتش شرایطم یه جوریه که برا خودمون هم از بیرون میگیرم. دچار عوارض کرونا شدم حالم از بوی بعضی غذاها ...

میفهمم چی میگی خواهرم یک ماه درگیر این قضیه ست فکر میکرد همه چی گندیده درست میشه تا میتونی میخک و لیموترش بو کن خوب میشی برا جاریتم هر کاری از دستت برمیاد انجام بده گناه داره الان که میگی هیچ کیو اونجا نداره فقط تویی حتی شده ی روز مرخصی بگیر هم به خونه ت میرسی هم یه غذا برا اونا میپزی 🌹

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲

دیگه وقتی اون سه بار فرستاده توهم باید بفرستی

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
میفهمم چی میگی خواهرم یک ماه درگیر این قضیه ست فکر میکرد همه چی گندیده درست میشه تا میتونی میخک و لی ...

مرخصی یه روز گرفتم کلا حالم خراب عین زنهای ویاری از صبح افتاده بودم تو خونه. لعنت به کرونا