2726

چهار ماهشه تازه رقته تو‌پنج ماه شیر خشک میخوره و شیر خودمو.وزن گیریشم خوبه خداروشکر.گریه و بی قراری ام نمیکنه.

این دو سه روز اکبر جوجه و رب انار و کباب خوردم.

حالا الان که شیر خشک دادم خورد و پی پی کرد.رشته خونی دیدم دوتا حدود سه چهار میلی متر هر کدوم. دارم سکته میکنم خودم مشکل قلبی دارم فقط نگید دکتر چون سکته میکنم. چیز خطرناکی نیست که بچمو خطری تهدید کنه. التماستون میکنم کمکم کنید براهمتون حمد میخونم.

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مطمئنی خونه

نمیدونم مثل نخ قرمز قهوه ای مانند بود

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
عزیزم ان‌شاءالله که چیزی نیست نگران نباش، اما برای اینکه خیالت راحت شه یه سر دکتر اطفال هم ببرش

دارم میمیرم یعنی چیز خطرناکیه؟

یبوست نداشته

دیروز یبار کار کرده شکمش. و خیلی ام ببخشید گوز میزد تا صبح

فک نکنم مشکلی باشه

شاید یبوست یا اسهال داره 

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.
آلرژی داره به پروتیین گاوی احتمالا

این خون ها از کجاش میاد؟

به مرغ هم ممکنه حساسیت داشته باشه؟

فک نکنم مشکلی باشه شاید یبوست یا اسهال داره 

وقتی شیر خورد پی پیش پر از پنیرک بود.

بهداشت بردم گفت طبیعیه پنیرک هاش. ولی الان پر بود از پنیزک

2706