2726
عنوان

خیلی سوال ها از خدا دارم کاش جوابشو میدونستم

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 65 پست
عزیزم امیدوارم حداقل برای من یکی وجود نداشته باشه چون به اندازه کافی درد کشیدم دیدم اگه خدایی باشه ا ...

😔😔😔دورت بگردم من

نگو اینارو

میدونم سختی زیاد کشیدی که اینارو میگی

فک نکن درکت نمیکنم

ولی اگه همین الان بری قرانو بیری بخدا چن صفحشو بخونی میبینی که چقد آروم میشه 

امیدوارم آرامش به قلبت بیاد🌹

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگووو پس بابای من کجاس😔 ینی نابود شده بابای نازنین من ای خدااااااااااا

منم پدر مادرم از دست دادم و تنها زندگی میکنم خیلی هم بهشون فکر میکنم،و میدونم هر جایی هستن بهتر از این جاست و از اونجا مارو میبین و نمیتونن بگن به ما که دل بکنین از این دنیای فانی ،شما تا حالا تو جهنم هستین و چون پدر مادر همیشه نگران بچهان مطمنن هر روز غصه میخورن که زودتر از این دنیا دل بکینم،من خیلی در مورد این مسأله مرگ عزیزان فکر میکنم پدر مادر برادر،خوب الان مرگ واقعا پذیرفتم و ترسی ندارم چون برا خودم دلیل دارم که اینجا که الان هستیم جهنمه

نگووو پس بابای من کجاس😔 ینی نابود شده بابای نازنین من ای خدااااااااااا

به حرف این کافرا گوش نکن هر چند خیلیاشون ته دلشونم میدونن دارن مزخرف میگن تو هر تاپیک این مدلی یه بیخودی پیدا میشه اعصاب خردی درس کنه استارتر یه چیزی میپرسه اینا یه عقده ای باز میکنن

2728
بسه شروع نکنین اههه پس همه چی با اجی مجی درست شد حتما

نه نمی‌دونم چون نمی‌دونم پناه می‌بریم به قدرت ماوراء که قابل لمس و دیدن نیست،شما اگه ۳۰ سال ۵۰ سال پیش میگفتن میخوان برن رو‌ماه میگفتی مگه خدا هستیم الان فضا نورد صبح می‌ره شب بر میگرده از فضا مثال

سوالای منم هس😔

این دنیا محل امتحان و گذرا بالاخره باید خوب و بد از هم مشخص بشن هر کسی هر عملی انجام بده اخر به خودش برمیگرده چه این دنیا چه اون دنیا هیچکسم بدون مشکل نیس بدون امتحانم رها نمیشه خاصیت دنیا همینه متاسفانه یا خوشبختانه

به حرف این کافرا گوش نکن هر چند خیلیاشون ته دلشونم میدونن دارن مزخرف میگن تو هر تاپیک این مدلی یه بی ...

رنج بدبختی ظلم وجودش رو تو استخوان‌ هات احساس نکردی که متوجه بشی من چی دارم میگم

نه نمی‌دونم چون نمی‌دونم پناه می‌بریم به قدرت ماوراء که قابل لمس و دیدن نیست،شما اگه ۳۰ سال ۵۰ سال پ ...

چه ربطی داشت ماستا رو میریزی رو قیمه ها چرا دیگه هم منو ریپ نکن اصلا چون نمیخونم حوصله و اعصاب این حرفای الکی رو دیگه ندارم

ممنونم آجی مهربونم🌺🙏

دورت بگردم من

کاش کاری ازم بر میومد 😔🌹✋

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
کفر نیست ما انسان چون تحمل واقعیت و درد نداریم میگم خدا،یه زمانی اجداد ما تو‌غار بودن با دست خودشون ...

چی به چیو ربط میدید

ای خدا😑

خوب ببین کلا این دنیا خوب نیست ذاتن پست و پایینه خود خدا هم ت قرآن گفته ما انسان را در رنج آفریدیم یعنی تو خرپول پوش خوشگل عالم باش مثلا دیدی بعضی از این اینجور آدما مثلا سلبریتی های خارجی خودکشی میکنن؟چون افسردگی میگیرن با اینکه مثلا همچی دارن کلا بحث رنج زندگی خیلی پیچیدس ولی کلا زندگی ی رنجه چون آدم از اصل خودش افتاده ت جایی ک پست و حقیره وگرنه ما متعلق ب عالم بالاییم

رنج بدبختی ظلم وجودش رو تو استخوان‌ هات احساس نکردی که متوجه بشی من چی دارم میگم

تو زندگی منی میدونی حس نکردم همه از دور خیال میکنن فقط خودشون مشکل دارن اگر اتفاقات زندگیمو بگم یه کتاب چند جلدی میشه ولی ربطی نداره بگم خدا نیست ان شاالله خدا عاقبت هممونو ختم به خیر کنه گره از مشکلات شما هم باز کنه 

[QUOTE=212938885]عزیزم امیدوارم حداقل برای من یکی وجود نداشته باشه چون به اندازه کافی درد کشیدم دیدم اگه خدایی باشه ا ...[/QQUO

هر چقدر درد بکشی از آدم و انسان رو‌کره خاکی خیلی کمتر ازجهنم خیالی یا بهشت 

کفر نیست ما انسان چون تحمل واقعیت و درد نداریم میگم خدا،یه زمانی اجداد ما تو‌غار بودن با دست خودشون ...

@a____masoud    

😑😑😑

2706