2410
2553
عنوان

بچه ها کسی اینجا از افق کوروش. خرید میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 30 پست
مثلا نوشابه رو اونجا چند میگیری؟ بیرون من ۱۲ میرم‌ دونه ایی اونجا ۱۰.۵ چون تعداد بالا میگیرم خوبه ی ...

من نوشابه رو شلی میگیرم زمزم 54 دونه ای 9 میفته

قیمت برنج و روغنم خیلی تفاوت داره

مثلا خریدام از نگین تا کورش که حساب میکنم 150 به نفعمه چند تا قلم اصلی رو میگم ،

من خرید نمیکنم چون قیمتهاش کاذبه. با تبانی تولید کننده قیمت مصرف کننده را 20 درصد بیشتر روی جنس حک م ...

نه اصلا اینطور نیست من ماست سون و نوشابه کوکا‌ و شیر میهن و کلوچه های لاهیجان و پفکا‌ و شوینده های سافت لن و دامستوس‌ و .... رو مقایسه کردم. با مغازه ها افق کوروش‌ واقعا تخفیف‌ داره. 

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من نوشابه رو شلی میگیرم زمزم 54 دونه ای 9 میفته قیمت برنج و روغنم خیلی تفاوت داره مثلا خریدام از ن ...

نمیدونم نگین نرفتم و ندیدمم‌ حتی 

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
2720
من يه زمانى خريد ميكرذم و راضى بوذم اما شوهرم گفت الكى ميگن تخفيف و كيفيت جنس نذاره الان از تارا خر ...

جنسایی که من میگیرم مارکای خاصی ان‌ و همون مارک نسبت به مغازه ها خوبن‌

نمیدونم نگین نرفتم و ندیدمم‌ حتی 

مخصوص استان فارس

ببین قیمت های کورش مثلا یه کیلو لوبیا 25 تو فاکتور میزنه 28 بعد موقع حساب 2 تومن تخفیف میده هزار تومنم از قیمت اصلیش گرونتر پات در میاد

کجا گرونه والا من با سوپرمارکتا‌ مقایسه میکنم خیلی خوبن نسبت به شهروند که عالیه

من از افق کوروش خرید کردم بعدش رفتم از رفاه خرید کردم قیمتای رفاه خیلی بهتر و به صرفه تر از افق کوروش بود

البته افق کوروشی که جای ماست کوچیکه تنوع زیادی نداره شاید بخاطر همین قیمتای مناسبی نداشت

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
مخصوص استان فارس ببین قیمت های کورش مثلا یه کیلو لوبیا 25 تو فاکتور میزنه 28 بعد موقع حساب 2 تومن ت ...

میگم. که جنسای‌ خاص ‌ رو ازشون میگیرم‌ لوبیا و برنج اینا رو ترجیح میدم از جایی‌ بگیرم که ببینم‌ توشونو‌ لوبیاها و در کل حبوباتش‌ خیلی ریزن‌ از اونجا نمیرم‌

ولی مثلا شوینده هاشو‌ با مغازه ها مقایسه کردم یا پنیر پیتزاشو‌ (یه مارک ها) یا نوشابه کوکاشو‌ ماست سون‌ شیر میهن ‌شوینده دامستوس‌ و پرسیل و اوه‌ و ایناش‌ نسبت‌ به بیرون بهترن

پنیر پیتزاهاش‌ البته تخفیف ۶۰٪خورده مثلا  که خیلی خوبه

چیزی که من بیرون ۵۰ و خورده ایی گرفتم اونجا ۳۰و خورده ایی بود  یا نوشابه شلی میگیرم منم یهو ۱۲ یی‌ اونجا نسبت به مغازه سر کوچه مون بهتر در میاد همینجوری جم میشه ۱۰۰تومنی‌ و .... به صرفه تر در میاد

2714
مثلا نوشابه رو اونجا چند میگیری؟ بیرون من ۱۲ میرم‌ دونه ایی اونجا ۱۰.۵ چون تعداد بالا میگیرم خوبه ی ...

ببخشید من ریپ زدم 

سوپر مارکت معلومه که گرونه 

من از رفاه نوشابه میگیرم دونه ای 9 تومن جدیدا

قبلا 8 تومن بود 

البته شنیدم نوشابه ها گرون شده هنوز این ماه رفاه نرفتم ببینم چقدر میده

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
ببخشید من ریپ زدم  سوپر مارکت معلومه که گرونه  من از رفاه نوشابه میگیرم دونه ای 9 تومن ج ...

رفره نرفتم تاحالا تو اولین فرصت‌ میرم‌ ببینم چطوره‌

اپلیکیشن هم داره؟

میگم. که جنسای‌ خاص ‌ رو ازشون میگیرم‌ لوبیا و برنج اینا رو ترجیح میدم از جایی‌ بگیرم که ببینم‌ توشو ...

عزیزم ی سئوال مثلا چرا پنیر پیتزا رو ۶۰درصد تخیف زده؟ممکنه بخاطر تاریخش باشه؟آخه شنیدم تاریخ تولیدوانقضاشونو دست کاری میکنن قبلا که ی خانوم تو سایت که اونجا کارمیکردمیگفت 

عزیزم ی سئوال مثلا چرا پنیر پیتزا رو ۶۰درصد تخیف زده؟ممکنه بخاطر تاریخش باشه؟آخه شنیدم تاریخ تولیدوا ...

والا مزه ش که تغییر نکرده بود‌ اصلا

و هم تاریخ روش منقضی‌ نبود نمیدونم چرا 

عزیزم ی سئوال مثلا چرا پنیر پیتزا رو ۶۰درصد تخیف زده؟ممکنه بخاطر تاریخش باشه؟آخه شنیدم تاریخ تولیدوا ...

فک میکنم یه حالت تبلیغاتی  داره شاید

رفره نرفتم تاحالا تو اولین فرصت‌ میرم‌ ببینم چطوره‌ اپلیکیشن هم داره؟

نه فکر نکنم

من همه فروشگاه های بزرگ شهرمون رفتم اینجا بهتر بود اتکا رفتم قیمت قبل بعضی قیمتاش بود وقتی فوکتور میکرد قیمت جدید میزد بهشون گفتم قسمت روش فرق میکنه ازم جنسا رو گرفت گفتت اشتباه شده اینا مال قبلن

یا دیلی مارکت رفتم خیلی کوچیک بود ملازش نسبت به سوپر مارکت بهتر بود ولی بازم به چشمم اصلا نیومد رفاه ماهی یه بار میرم و دقیقا مثل شما جنسایی که قیمت مناسبی داره رو بر میدارم مثلا از یه کلی فروشی شل آبمیوه رو میخرم روش زده هفت تومن دونه ای 4 تومن میخرم توی رفاه دونه ای 5 تومن میده اینو میرم از جای ارزونتر میخرم

ولی در کل بنظرم رفاه از بقیه فروشگاهای توی شهرمون بهتر بوده واسه من

والا مزه ش که تغییر نکرده بود‌ اصلا و هم تاریخ روش منقضی‌ نبود نمیدونم چرا 

دقت کن آخه یکم شک برانگیزه حالا بگیم ۵درصد تخفیف قابل قبوله ولی ۶۰درصد آخه،،،ولا منم نمیدونم از اون خانوم شنیدم حتی میگفت مثلا مرغ که ازتاریخش داره میگڋره ورمیدارن سلفونشو بازمیکنن میشورن لیبلشو عوض میکنن بعد میزنن۲۵درصد تخفیف مردم هم خیلی استقبال میکنند،فقط امیدوارم دروغ باشه

2706