2737
2734

دیشب هی میگفت میخوام همراه مادر پدرم بریم مشهد من گفتم مشکلی ندارم اما مادرت خیلی وقتها یه حرفهایی میزنه آدم دلش میشکنه مثلا خودش زنگ زده یه خبری داده به من یک ساعت بعدش زنگ زده میگه سوژه برا خبرنگاری ات جور شد ، شوهرمم گفت بابات به من کم حرف نزده مثلا تو عقد گفته چرا هر روز میای اینجا 

هر وقت هم میگفتم عروسی مادرشوهرم میگفت مگه یه بشقاب بیشتر غدا میخوری مادرت هی میگه عروسی یا اخلاق نداری تو خونه اما دختر خودش که عقد کرد اینقدر سر عروسی فشار اورد سر ۶ ماه عروسی گرفت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من قرار بود ۸ ماه عقد باشم ولی اینها اصرار کردن یک سال همون اولیم عقد کردم مادرشوهرم گفت نه د ...

خب بهش بگو برا ما بده که داماد دوران عقد هر روز خونه عرپس بره بعدشم مادرت اونهمه حرف زده حالا پدره من یه کلمه گفته اونو پیرهن عثمانی کردی..

2731
بچه ها من قرار بود ۸ ماه عقد باشم ولی اینها اصرار کردن یک سال همون اولیم عقد کردم مادرشوهرم گفت نه د ...

خیلی زندگیا از هییچ شروع شد بگو تو این عمر با عزت‌ ک از خدا گرفتن هیچی ندارن تو این دو سه سال میخواد کمر فیل بشکونه

2738

یا من میرفتم از دانشگاه خونشون ناهار میخوردم بعد از ناهار خسته بودم میرفتم بخوایم میگفتم بعد اظهر ظرفها رو میشورم بهش از عمد ظرفها رو می‌شست محکم بهم می‌کوبید میگفت مثلا عروس گرفتم

نزار خونوادشو ببره. خودشون برن. ماشاالله مادرشوهرت دومتر زبون داره .

یعنی چی اخه من تعجب میکنم مرد اگه ببینه کسی بازنش بیخودی سرلج افتاده ؛باید احترام زنشو پیش بقیه نگه داره وکوچیکش نکنه. 

2706