2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عفونت رحم

چه ربطی به درد سینه داره؟😐

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠

ربط داره اگه ربط نداشت چرا دم پریودی سینه درد میشی

خوب پریود برای رحمه

چه ربط به سینه داره درد میگیره

من هرموقع عفونت داشته باشم دم پریودی اینجوری میشم 

هر روز صبح ناشتا یه سیر خرد میکنم و با آب قورت میدم چند روزه درمان میشه 

سینه هات فیبروز کیستیکن‌ باید‌ کافئین‌ نوشابه و قهوه جات و چایی کمتر بخوری تا ادیت نشی‌ ویتامین ایی هم بخوری

یه سونو هم بدی مشخص میشه

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
عفونت رحم

😳😳😳😲😲😲

😃😃😃 هیچ ربطی نداره خوشگلم‌ 

اکثریت خانوما سینه هاشون فیبروکیستیکه‌‌ و نزدیک پریودی اذیت میشن‌ و درمانش‌ فقط رعایت کافئینه‌ و قرص ویتامین ایی

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
ربط داره اگه ربط نداشت چرا دم پریودی سینه درد میشی خوب پریود برای رحمه چه ربط به سینه داره درد میگ ...

با مقوله ریپلای اشنایی نداری کلنا

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠
این که میگید یعنی چی؟طبیعیه؟

آره عزیزم اکثر خانوما‌ دارن‌

فقط رعایت کن‌ که اذیت‌ نشی

2706