2737
2734
عنوان

مامانا چه شکلی ی بچه میارین ب فکر دومی میفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 59 پست

سختیاشم میگذره عزیزم

بچه اول من هم فوق العاده آروم بود خیلی خدا هوامونو داشت

یکم که بزرگتر شه میشینی عکس وفیلمای نوزادی و کوچکتریاشو نگاه میکنی وقند تودلتون آب میشه و هوس نی نی میکنین بازم😁

من دخترم آروم بودنوزادی ولی خونم بهم ریخته بود لااااااغر بودم خیلیییی

خرابکاریای خودش رو داشت

وسایل کابینت رو میریخت تو لباسشویی

لباس خیس رو بند رخت نمیذاشت بمونه همرو میاورد میریخت رو فرشا

نو ن خشکا رو میاورد وسط پذیرایی ولو میکرد..وبازیش همینا بود

ولی پسرم چندماه اول ازونا بود که میخوابید نفس میکشیدیم بیدار میشد میذاشتم زمین بیدار میشد یکم سخت تر بود این قسمتش

الان تازه راه افتاده فقط میره آشپزخونه زیر غذاهامو خاموش میکنه یا در قابلمه بیاره روش اسکی بره

رو کتاب اسکی بره

از مبلا بالا پایین میره

ی ضبط داره شوهرم تواتاق خواب اول صبحی میره اونو روشن میکنه با صدای بلند

اینا بامزه نیستن؟

دیروز سوییچ ماشین رو برده بود در واحد رو باز کنه مثلا بره بیرون😁

بچه ها خیییلی شیرینن😍😍

آخه بعدش با خودم میگم از عمر خودم هیچی نمی‌فهمم دو تا بچه ی شیر ب شیر الان ۲۱ سالمه افسردگی گرفتم

من طبق تجربه خودم میگم ،با توجه به شرایط خودت تصمیم بگیر،شما الان داری پروسه بچه داری رو میگذرونی هنوز به مرحله ی سختی که من میگم نرسیدی ولی نزدیکه،

باید خونتو بکنی شکل یه سالن بازی😂😂

وسایل دکوری،مبل تمیز،میز و صندلی،ظروف آنچنانی همه رو باید باهاشون خداحافظی کنی تا بچه به سن چهارسال برسه،

پس بهتره هر چندتا بچه میخوای تا شرایط خونه اینه بیاری تموم بشه بره😅😅

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سختیاشم میگذره عزیزم بچه اول من هم فوق العاده آروم بود خیلی خدا هوامونو داشت یکم که بزرگتر شه میشی ...

فاصله سنی بچه هاتون چقدره ؟

تا خدا بنده نواز اس به خلقش چه نیاز😉
2728
من طبق تجربه خودم میگم ،با توجه به شرایط خودت تصمیم بگیر،شما الان داری پروسه بچه داری رو میگذرونی هن ...

مممنون که تجربیات تو در اختیارم گذاشتی عزیزم

خدا بچه هاتو واست حفظ کنه

۵ سال یعنی امسال دخترم کلاس اولیه پسرم ۱۳ ماهشه عزیزم منم تو شهر غریبم و کسی دور وبرمون نیس

راضی هستید از این اختلاف سنی؟

مممنون که تجربیات تو در اختیارم گذاشتی عزیزم خدا بچه هاتو واست حفظ کنه

کاری نکردم عزیزم،

خدا بچه ی شما هم حفظ کنه،این توان هم بهت بده که با انرژی وارد مرحله ی بعدی بشی،

خدا همه ی بچه ها رو حفظ کنه🤗🤗

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
کاری نکردم عزیزم، خدا بچه ی شما هم حفظ کنه،این توان هم بهت بده که با انرژی وارد مرحله ی بعدی بشی، ...

قربونت عزیزم😘

الهی آمین🥰

2738
تاره بچه ی اول سختیش کمتره من که دارم پیر میشم سر اولی 

خوب هنوز تازه نی نی دار شدی من چند سال گذشته 3 سال و حسابی یادم رفته چیا کشیدم 😂 و دلم میخواد یه دونه دیگه هم داشته باشم 🙄 

« هوشم ببر زمانی تا کی غم زمانه »
راضی هستید از این اختلاف سنی؟

خودمون یکسال زودتر میخواستیم اقدام کنیم اما یکم مشکلات مالی داشتیم عزیزم

الانم راضیم

دخترم تازه با اومدن داداشش شیطنتاش گل کرده بنظرم

البته اولاش سخت بود تو بارداریم خیلی حالم بد بود سر پسرم اگر بدونی چقدر دلسوزیمو میکرد دخترم😍

خودم فکر میکردم نتونم دومی رو دوست داشته باشم یا ترس از تقسیم حسی که به دخترم دارم با ی بچه دیگه

بعد زایمان گریه میکردم که نمیتونم مث قبل دخترمو بغل کنم

یا دخترم دست وپاشو میکشید

یکی دوبارم زد توسر داداشش اولا...

اولاش یکم سختی داره ولی الان همه چی متعادل شده شکر خدا

برا دوتاشون شعر میخونم قربون صدقشون میرم

دوتاشون بغل میکنم نازشونو میخرم

دخترم انقدر داداششو دوست داره میگه این پسر منه😁

خوب هنوز تازه نی نی دار شدی من چند سال گذشته 3 سال و حسابی یادم رفته چیا کشیدم 😂 و دلم میخواد یه دو ...

شاید باید ببینم چند سال دیگ اوضاع چطور میشه

خودمون یکسال زودتر میخواستیم اقدام کنیم اما یکم مشکلات مالی داشتیم عزیزم الانم راضیم دخترم تازه با ...

ای جانم😍

خدا واستون حفظشون کنه

نمی‌دونم بقیه هم مثل من هستن یا نه، بعد بارداری انگار آلزایمر گرفتم،کلا روزهای سخت بچه داری یادم می ...

منم دخترم ۹ ماهشه میخوام یکسالش شد اقدام کنم 😍😍

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 
2706