2726
عنوان

شما بودید تجربه اش میکردید

121 بازدید | 8 پست

فردی خیلی به شما ابراز علاقه کنه انقدر که اصلا حس نیاز به هیچکسو نداشته باشید بعد یکسال جلوی خانوادش پرخاشگری کنه وشمارو حسابی کوچیک کنه شما دلیلشو نفهمید باز بعد یک مدت دیگه جلوژ برادرش همون کارو انجام بده وشما بفهمید یک مشکلی هست جدی...بعد بگه ببخشید ولی خانوادش بهت بی محلی کنن حسابی ....بعد پدرتو که مخالف ازدواجته تو فامیلش کوچیک کنه وپشت سرش با حواهر برادراش بد بگه به گوشت برسه.بعد بگه بعد ازدواج تمام اموالم به نامت وهمه کارتا مال تو تو خرج کن ولی ....بهت بگه بی اجازه من نباید بری جایی ومن دوست ندارم زنم زیاد بره بیرون....حتما پروژه ای تو خونه کار کن.موهات تو باشه.......تو حسابی بدت بیاد که این اقا که ذره ذره خودشو نشون میده بعد ازدواج دیگه چی از خودش رو میکنه .نظرتون چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تو رابطه این‌چنینی بودم.

اول می‌گفت با همه چیم اوکیه. بعد با دوستانم گفت مشکل داره. بعد شروع کرد به انتقاد از خودم و بعدترم خانواده‌م که دیگه فرستادمش رفت.

هر وقت جاروجنجال راه نمی‌نداخت به شدت عاشقانه رفتار می‌کرد. ولی یه بار یادمه بعد از دعوایی که راه انداخته بود و نمی‌دونستم کجا غیب شده با برادرش حرف می‌زدم که بتونم  پیداش کنم گفت فلانیه دیگه رفتارش همینه. یعنی که این‌جور آدما خانواده‌شونم می‌دونن مشکلاتی دارن.

دلم خیلی برای کسی که قبل از من باهاش بود می‌سوخت چون حتی وقتی با هم بودیم باز اونم آزار می‌داد و من خیلی اون زمان متوجه نبودم. بعد از اتمام رابطه‌مون سعی کرد چند باری منو هم آزار بده، اوایل اذیت می‌شدم ولی بعد یاد گرفتم کلا بهش اهمیت ندم خیلی آسوده‌ترم. دلم برای کسایی که بعد از من باهاش بودنم می‌سوخت.

روزی که از رابطه باهاش در اومدم با این که آدمی بود که خیلی احساساتی بود، حس رهایی کردم. هیچ‌وقت دلتنگش نشدم و هیچ‌وقت حس نکردم که اشتباه کردم. همیشه مطمئن بودم درست‌ترین انتخابم خروج از اون رابطه بوده.

پیشنهادم اینه از این رابطه بیای بیرون. هیچ‌وقت پشیمون نمی‌شی.

من تو رابطه این‌چنینی بودم. اول می‌گفت با همه چیم اوکیه. بعد با دوستانم گفت مشکل داره. بعد شروع کرد ...

اومدم بیرون وحس رها شدنم کردم ولی بعضی وقتا دلم براش تنگ میشه