2737
2739
عنوان

تنگه !

371 بازدید | 8 پست

دلم تنگه.... برا آدمی که دلم نمیخواد بینمش که هوایی نشم، که دلش کلااا نمیخواد ببینه منو...

مگه من چقددددر دوست نداشتنی‌ام....

ی آدم هرچقدر هم سعی کنه خوب باشه، وقتی کسی یا کسایی که باید ، دوستت نداشته باشن ، پوچ میشی..... نیست میشی... میبری..... میبری وقتی کسیو نداری تو آغوشش بگیری تا آروم شی......... مدتهاااست هیچی حالمو خوب نمیکنه... نه پیاده‌روی ، نه خرید.... من عاشششق خربد بودم.... امید رو تو دلم تازه میکرد.... ولی امیدی نمونده... احساس عجیبیه امید نداشتن......

ولی بهترررره. خییلی بهتره از امید واهی داشتن... بعضی وقتا فکر میکنم اصن منم ازدواج میکنم ؟ دیگه ناامید شدم.... حال عجیبی دارم............... بغض عجیبی دارم....... خدایا سلامتیمو بهم برگردون.....

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درکت میکنم عزیزم انشالله همه چیز درست بشه و به زندگی سابقت برگردی

مرسی. ولی زندگی سابقمم خوب نبود . ولی حداقل سلامتیمو داشتم. ... دلم سلامتیمو میخواد... 

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
مرسی. ولی زندگی سابقمم خوب نبود . ولی حداقل سلامتیمو داشتم. ... دلم سلامتیمو میخواد... 

هههعی سلامتی نعمت خیلی خوبیه خوش به حال اونایی ک دارنش

انشالله ک حداقل آیندت خیلی خوب بشه عزیزم برای منم دعا کن خیلی مشکلات دارم😔🤲🙏 

خدایا  میسپرم ب خودت همه چیو🖤

چقد این چیزایی ک گفتی حال این روزای منه

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
هههعی سلامتی نعمت خیلی خوبیه خوش به حال اونایی ک دارنش  انشالله ک حداقل آیندت خیلی خوب بشه عزی ...

حاجتروا باشی...

2738
چقد این چیزایی ک گفتی حال این روزای منه

😕