2410
2553

سلام سلام...

پدرشوهرم بستریه...چن شهرستان میشن مادرشوهرم چن شب پیش باشوهرم اومد خونه ما بعد اینک پدرشوهرم بستری شد...

حالا من اصلاااا عروسبدی نیستمو مادرشوهرمم کلا خدارو شکر خیلی خوبه...

خلاصه یجوری فهمیدم ک بله شوهرم دوستداره مرخصی بگیره و مادرش یک ماه خونه ما بمونه...

منم نه آدمی هستم دعوا کنم نه بحث..گفتم چیکارکنم کهشوهرم دل به رفتن این بانوی بزرگواربده...شبانگاه فکر روشنی ب مغزم زد...نبوغ فکری😂🤭😂

وای خندم میاد خودمم..کلا هروعده غذا از بیرون غذاگرفتم ..ک مادرشوهرم مهمون اومده...چی میشه بگیر مگ چنتا مادرشوهر مهربون دارمو فلان...

خلاصه شوهرم هی کارتو کارتو میکشید و دیرینگ دیرینگ اس کارت...اخر سر امشب اومد گف ننه رو فرداشب اینا راهی میکنم خونه برادرم پس فردا عین بچه ادم برم سرکارم پولم کم مونده😂😂😂😂

ای زرنگ

میخواهم بیشتر کتاب بخوانم📚 اگر کتابی رو مشناسین که مفید بوده رو بهم معرفی کنید🙏برای رسیدن به هدفام تلاش کنم.💪 دعا کنیم برای همو آرزوهای خوبو امید داشته باشیم به امروز.. به فردا؛بهفردا ها.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ای پلید😂😂

زندگی چون قفسی است ، قفسی تنگ ، پر از تنهایی💔💔💔 بنظر مسخره میاد😔ولی برای خوش اخلاق شدن شوهرم با من برام دعا کنید.حتی یه صلوات ❤️خیلی شاد و پرانرژی بودم ولی تنهایی و غربت ، رفتارای شوهرم ، تبدیلم کرده به یه آدم افسرده و پرخاشگر...حتی حوصله خودمم ندارم💔خیلی تنهام.خیلی...دلم برای خونه بابا،برای دستپخت مامان...برای شوخی و خنده ی خواهر وبرادرام تنگ شده...💔ممنون از همه عزیزانی که برام دعا میکنید.زندگیتون سرشار از عشق و برکت عزیزانم🌹انرژی های مثبتتون و تو زندگیم حس میکنم❤️
2714

جلسه خصوصی بذار برای شیطان😂😂😍

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺

خخخخخ ایول

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

😂😂😂😂

تاپیک قانون جذب شکرگذاری  کتابخوانی  تگم کنید                                     من خدایی دارم که به هنگام غمم میگرید      وبه هنگام خوشی های دلم میخندد😍                                I love god ❤❤❤  I love me

واقعا دلم لرزید که روزی که مادرم بخواد بیادخومم زنم اینطور رفتارکنه...

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)

خیلی ادم با سیاستی هستین آفرین به منم یه راهنمایی بدین پدر شوهر یه روز در میون ساعت ۱۲ نیاد ۲ میره خسته شدیم از کارشون به نظرت چیکار کنم؟

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2706