2737
2734

دوستان سلام  من و ی آقایی ب مدت ۴سال عاشقانه همو میپرستیدیم‌اون زمان خیلی حرف مردم برای اون آقا مهم بود و  چون شهر کوچیک می‌گفت چرا دوستان من خاستکار  ی تو اومدن و خیلی از همه چی ایراد می‌گرفت خیلی بدبین بود من فکر میکنم از عشق زیاد حسادت میکرد خلاصه... این آقا خیلی دست رو دست گذاشت و ما باهم خیلی بحث. کردیم  این آقا ب من گفت  باشه برو ازدواج کن منم بچه بودم و ازدواج کردم تا روز عقد منتظرش بودم بیاد اما نیومد و من خودم رو بخاطر اون بدبخت کردم و تا الان که ۲۳سالم هست دارم تاوان دوست داشتن اون رو میدم . الان هم من جدا شدم و اون آقا میگه یک ثانیه دیگه ‌نمیزارم دست بابات هم بمونی و تو باید مال من باشی تو این مدت دوسالش رو   تهران زیر نظر روانشناس بودن  و سابقه افسردگی شدید دارن. من ی درصد میگم نکنه شاید میخاد‌ازک انتقام بگیره از طرفی هم  اون تمام عشق زندگی منه تمام چیزی که من توی عمرم از خداوند خاستم و همه ی  روزای بدون اون رو وضعم بهتر از اون نبود خیلی روزای بدی رو کذروندم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به به تاپیک نینی سایت پسند ایشالا فردا بیام‌تو پربازدیداس

اونش مهم نیست من واقعا نیاز ب همفکری دارم . آخه بخاطر یک اشتباه بچگانه خودم رو چندسال بدبخت کردم و روزای خیلی بدی رو نصیب خودم کردم 

2738

سلام عزيزم ازدواج اولتون از سر سادگي بوده اما اشكالي نداره ب نظرم ب مدت دوست باشيد يا نامزد كنيد بيشتر باهم وقت بگذرونيد اما فقط خانواده ها در جريان باشن و ب فاميل نكشه ببينيد ميتونيد باهم باشيد

اره خیلی بهم ثابت کرده خودش رو  اما مغزم کار نمیکنه نمی‌دونم چی دیگه درسته چی غلط

کاش علی ام به من این حس اطمینان و میداد .بعد ۷ سال برگشته ولی اعتماد بهش ندارم. 😔😔

خدایا شکرت برا همه اون وقتایی که گمان نمیکنی و ولی میشود .امشب از ته دلم شکرتو میگم ♥️♥️♥️
2706