2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
قرص اهن ایرانی فروس سولفات‌ از همه بهتره و تاثیر بیشتری داره. قطعا پیشنهادش میکنم.  ولی از خارج ...

ایرانی که یبوست میاره

فروفورت گاین هم عبیدیه و ایرانیه

بهترین مارک فرامکسه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
ایرانی که یبوست میاره فروفورت گاین هم عبیدیه و ایرانیه بهترین مارک فرامکسه

ببین ایرانیه تاثیرش از همه بیشتره من قبل عقدم خودم و شوهرم برای کم خونی مشکل داشتیم بهترین آزمایشگاه های تهران و پیش پروفسور رفتیم اونا فقط همینو پیشنهاد میکردن که تاثیرش بالا بود. ولی همراش برای یبوست میشه آلو و آب آلو خورد میوه و سبزی ....

ایرانی که یبوست میاره فروفورت گاین هم عبیدیه و ایرانیه بهترین مارک فرامکسه

توی این سایت فکر حال تو و کاربر عشقم محمد همیشه در کل روز با منه. دلم میخواد خوب باشید ولی....

2714
ببین ایرانیه تاثیرش از همه بیشتره من قبل عقدم خودم و شوهرم برای کم خونی مشکل داشتیم بهترین آزمایشگاه ...

هیچ کدوم از لحاظ جذب و دوز به پای فرامکس نمیرسن

فرامکس و سیدرال پوشش پلی ساکاریدی از جنس نشاسته دارن که مستقیم از معده رد میشه و توی روده باز میشه و بدون عوارض گوارشی و قیری کردن مدفوع جذب میشه علاوه بر اون دندونا رو سیاه نمیکنه شما کافیه سه ماه فروس بخوری درسته خالصه ولی لک آهن روی تمام دندونات میمونه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
هیچ کدوم از لحاظ جذب و دوز به پای فرامکس نمیرسن فرامکس و سیدرال پوشش پلی ساکاریدی از جنس نشاسته دار ...

نمونده راستش دندونام سفیده ولی اونم حتما میخرم امتحان میکنم ممنون که گفتی

توی این سایت فکر حال تو و کاربر عشقم محمد همیشه در کل روز با منه. دلم میخواد خوب باشید ولی....

یه جایی غصه ها تموم میشه من دلم روشنه

😘😘

برامون دعا کنید💕

نمونده راستش دندونام سفیده ولی اونم حتما میخرم امتحان میکنم ممنون که گفتی

💟💟

معلومه که درست میشه شک نکن به مرحمت خدا. ان شاالله همیشه بخندی و خوش باشی بی مشکل

عزیزی

مرسی از دعاهای خوبت ده ها برابر انرژی و تاثیرش رو تو زندگیت ببینی💋💋💋💋💋

2706