2733
2734

سلام 

امشب شام خونه خواهرشوهرم بودیم ما و مادرشوهرم و جاریم اینا بعد حرف سر سن ازدواج افتاد بعد من گفتم من 4 سال کوچیکتر از شوهرمم بعد مادر شوهرم با حالت خنده که انگار شوخی میکنه گفت 4 سال چیه باید بیشتر باشه و پسرم خبر نداشت و سرش کلاه رفته نگاه به جاریم میکرد و میگفت و میخندید جاریمم سریع گفت آره من 9 سال بزرگترم منم ناراحت شدم شوهرم میگه شوخی کرده

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

هیچ باید وجودی نداره اختلاف سنی من و همسرم یکساله ولی از زندگیم کاملا راضی ام .و گاهی اوقات باخودم میگم چ احمقی بودم ک همش دوس زاشتم شوهرم ۸سال بزرگتر باشه... 

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
2738
2706