2737
2734
عنوان

دوستم ازدواج‌کرده حسودیم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2729 بازدید | 79 پست
كاش يكى از اينا كه به خاطر پرستيژشون به زنشون ميرسن گير همه ما بياد

خب اینجوری دیگه عشقی تو زندگی نیست انگار برا پول ازدواج کردی میشی یه مانکن که لباسا قشنگ و زیورالات بهت وصله

به این چیزا نیست به شانسه دخترهمسایه مون نه درس خوند نه قیافه نه اخلاق هیچی نداشت راحت توی سن پایین ...

قربونت همه چی ازدواج نیست . گاهی ازدواج میتونه شرایطی بدتر از جهنم برات فراهم کنه . اما در بیشتر مواقع همراه با آرامشه .. صبر کن عزیزم. خدای دختر همسایتون، خدای من و شمام هست . ان شاالله به آبروی حضرت زهرا یک کیس خوب نصیبت بشه و در کنار هم خوشبخت باشین ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب همینش قشنگه دیگه اگرنه یا باید منتظر باشیم شوهر کنیم که ایا بخره ایا نخره بعدم هرکیو دیدیم شوهرش ...

منم متاهلم ها اما پول شوهرم بهم مزه نمیده

هرچند ن فقیریم ن پولدار 

اما طعم بی پولی رو زیاد کشیدیم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2731

چقدر دخترای مملکتمون از لحاظ اعتماد بنفس و عزت نفس فقیرن ...یکم خودتونو دوست داشته باشین،این حرفای صد سال پیش که تو گوشتون فرو کردن و فکر میکنین با ازدواج یه چیزی بهتون اضافه میشه رو بریزین دور ...باور کنین شما خیلییییی باارزشین.چرا منتظرین یکی بیاد خوشبختتون کنه؟شما تا وقتی که حالت با خودت خوب نباشه،هییییچ احدی نمیتونه خوشحالتون کنه.اینو مطمئن باشین.تا وقتی عاشق خودت نباشی،هیچکس نمیتونه عاشقت بشه.لطفا یکم با خودتون مهربونتر باشین‌.

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
2738
بعد کی گفته همه جوره پایشونن؟؟!!من خودم هیچوقت کادوی گرون قیمتی از طرفم نگرفتم چون حس خوبی نداشتم به ...

عزيزم من مستقيما گفتم دخترايى كه پايه ان يعنى اها مسافرت رفتن وشب موندن وهمه چى هستن خيلى از پسرا تا وقتى با يه دختر رابطه صميمى نداشته باشن اصلا دوست دختر خودشون محسوبش نميكنن ومن يكى از دوستاى معمولى شون باهاش رفتار ميكنن…بعدشم من كه نگفتم شما برو كادو بگير يا نگير..هركسى مختاره هرطور كه ميخواد رفتار كنه انتخاباى ادما متفاوته شايد شما حس ميكنه رابطه اتون طورى نيست كه نياز باشه براتون كادو يا گل بگيره و همون دوس دارم خالى برات كافيه ولى خيلى هم هستن كه اينطورى نيستن وحس ميكنن پسره برا اينكه بهشون اثبات كنه كه دختره براشون مهمه هزينه كنه

عزيزم من مستقيما گفتم دخترايى كه پايه ان يعنى اها مسافرت رفتن وشب موندن وهمه چى هستن خيلى از پسرا تا ...

اونکه حتما لازم نیست هزینه آنچنانی کنن که.اگه بنا که مهم بودن و ارزش دادنه که یه شاخه گلم میتونه اینو اثبات کنه.لازم به طلا و آیفون ۱۲ نیست.مگه رابطه معاملس؟؟مگه پسر عابر بانکه؟!! اگرم باشه حتما باید دوطرفه باشه‌.من راجب رابطه عاشقه نظرمو گفتم ،نه اون چیزی که مد نظر شما بود.

خب اینجوری دیگه عشقی تو زندگی نیست انگار برا پول ازدواج کردی میشی یه مانکن که لباسا قشنگ و زیورالات ...

يعنى اگه يكى پول خرجت كنه يعنى عاشقت نيست؟از اون حرفا بود ..اتفاقا پسرا وقتى يكى رو مث خانواده اشون بدونن براش خرج ميكنن وگرنه رابطه هاى سطحى كه روش حساب خاصي نميكنن گاها حتى دنگ كافه رو هم از طرف ميگيرن ولى كسى رو كه روش يه عنوان كيس ازدواج وهمسر اينده فك ميكنن برا اينكه دلشو ببرن براش هزينه ميكنن

يعنى اگه يكى پول خرجت كنه يعنى عاشقت نيست؟از اون حرفا بود ..اتفاقا پسرا وقتى يكى رو مث خانواده اشون ...

اگه این جوریه من دوستم یه دوست پسر داشت به شددددت براش خرج میکرد هرچی تو بگی اما بعد یه سال لاشی از کار در اومد بهش خیانت کرد 

يعنى اگه يكى پول خرجت كنه يعنى عاشقت نيست؟از اون حرفا بود ..اتفاقا پسرا وقتى يكى رو مث خانواده اشون ...

عزیزم گاهیم کاااملا برعکسه،اون طرف وقت نمیزاره،هفته به هفته طرفشو نمیبینه،بهش توجهی که باااید نمیکنه بعد اینارو با یه کادو میخواد جبرات کنه،بنظرت میشه؟؟والا ما که ندیدیم پسری بدون چشم داشت برا دختری خرج کنه.همیشه هم رو فاز ازدواج نبوده والا 

اونکه حتما لازم نیست هزینه آنچنانی کنن که.اگه بنا که مهم بودن و ارزش دادنه که یه شاخه گلم میتونه این ...

عزيزم هر كسى يه نظرى داره من برا نظر شما احترام قائلم چون شرايط من رسمًا شبيه هم نيست ولى نظر من با شما متفاوته به نظر من پارتنرم وقتى يه درامد خوب داره وپول داره اگه قرار نيست پولاشو برا من خرج كنه پس قراره چيكارشون كنه يا برا كى خرجش كنه؟وقتى من دارم تمام وقت واحساس وانرژى مو براش ميزارم بخاطرش از كلى خاستگار وپيشنهاد ديگه ميگذرم اونطورى كه اون دوس داره ارايش ميكنم ميپوشم ميام وميرم اونم بايد به خاطر من يه كارى بكنه..دوست معمولى وهمكارتم بهت يه شاخه گل ميده به مناسبتى..رابطه خشك وخالى وبدون خرج نميشه

2706