2726
چشم اب نمیخوره فقط مواد غذایی گرون شده ، شدییییییید 😔😔😔😔

مردم مردن از گشنه کی حالا شاید واسه ما مهم نباشه ولی بخدا خسته شدیم چند باره خونمونو دزد میزنه مردم گشنه شدن دزدی می کنن

این جا حتی ی امضا ساده از اشعار مورد داره واقعا الان من امضامو عوض کردم نی نی یار جان مشکل مم......کت حل شد؟♥کاربری پنجمه منه اگه مخالفی ریپ نزن مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردم مردن از گشنه کی حالا شاید واسه ما مهم نباشه ولی بخدا خسته شدیم چند باره خونمونو دزد میزنه مردم ...

میدونم ، مردم دیگه سر هم کلاه میزارن تا دوزار پول بیشتر گیرشون بیاد

موقعیتی رو قضاوت نکن که  تجربه اش نکردی ......
2728
الان گرمی چنده بچه ها

1میلیون 160

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
دستمال کاغذی ۲۵۰ برگه شده ۲۰ تومن 🤦‍♀️ بچممم که زرت وزرت گریه میکنه دستمال کاغذیه هارو هدرمیده🥴😁

24تومنه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
مردم مردن از گشنه کی حالا شاید واسه ما مهم نباشه ولی بخدا خسته شدیم چند باره خونمونو دزد میزنه مردم ...

آخیییییی تنتون سالم باشه عزیزم، خدا خونتون و خودتونو از بلا دور کنه

موقعیتی رو قضاوت نکن که  تجربه اش نکردی ......
عاشق پرو فتم 😁

متشکرم😍

تخفیف داد😁🤗

میدونم ، مردم دیگه سر هم کلاه میزارن تا دوزار پول بیشتر گیرشون بیاد

بخدا ماخونمون کلن چهارتا دوربین داره دزده میاد نگاه می کنه در ماشین دادشمو باز می کنه چهار پنج میلیون خسارت زده لعنتیا بابا مردم مردن از گشنه کی یکی به دادشون برسه  باور می کنی ی کارا مسخره ای می کنن دوساعت پیش من بیرون بودم داخل ی مغازه خو یکی از پشت دستمو کشید زهرم ترکید گفتم یا خدا کیه می بینم گشت ارشاده😐 خانوم شال تو سرت کن من اصلا تو هنگ بودم تا دو دقیقه داشتم تگاش می کردم دید رنگم سفیدشده ولم کردن 😐 به مردم نمیرسن ولی مسخره بازیاشون هس

این جا حتی ی امضا ساده از اشعار مورد داره واقعا الان من امضامو عوض کردم نی نی یار جان مشکل مم......کت حل شد؟♥کاربری پنجمه منه اگه مخالفی ریپ نزن مرسی
آخیییییی تنتون سالم باشه عزیزم، خدا خونتون و خودتونو از بلا دور کنه

مرسی عزیزم

2706