2137
2106

اره

بی‌دین.... پریودی یک مایه شرم و تاسف نیست که به خاطر اینکه فروشنده داروخونه اقا هست از گفتن اینکه نواربهداشتی میخاین خجالت بکشین.. یا اینکه دخترتون دچارش شد بهشون بگین هیس به پدر یا برادرت نگی... فقر اطلاعات و فرهنگ وقتی واکسن کرونا اومد ایران کامل مشخص شد. درخواست دوستی قبول نمیکنم♡ یه حلقه💍طلایی💃🏻اسمتو روش نوشتم💃🏻💃🏻میخوام بیام دستت کنم بیای تو سرنوشتم💃🏻دوتا دل از جواهر💎میخوام برات بیاااارم💃🏻💃🏻💃🏻که بندازم به گردنت همیشه یادگاررررم💃🏻💃🏻💃🏻هله دان دان دان هلل یدان برات میخونم😁از نخلای سبز ابادان برات میخونم💃🏻💃🏻از دریای ابی‌و بلمرونای عاااااااشق💞از جنوبی‌های مهربان برات میخونم💃🏻💃🏻نری دنبال مستی🤨خودت دُرد شراااابی🍷🍷💃🏻واست مِی چییی بریزمممم؟ خودت باده‌ی نابی اخ خودت باده‌ی نابی💃🏻💃🏻💃🏻حالم بدهههههه😒مضخرفامو گوش ندهههههه🤫دنیارو بیخیال بیا تکون بدهههههههه💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻یالا تکون بدههههههههه💃🏻💃🏻یاد این اهنگا بخیر... 🤗

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

تو این مملکت هیچی بعید نیس 

من اگر کافر بی دین خرابم به توچه؟ من اگر مست می شرب شرابم به توچه ؟تو اگر مستعد نوحه آهی چه به من؟من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه؟تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا؟من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه؟تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش!من اگر مستحق خشم عتابم به توچه؟دنیا گرچه سراب است به گفتارشما!من به جد طالب این کهنه سرابم به توچه؟♥کاربری پنجمه منه اگه مخالفی ریپ نزن مرسی
2050
چشم اب نمیخوره فقط مواد غذایی گرون شده ، شدییییییید 😔😔😔😔

امروز لوبیا عدس و...شد ی میلیون خریدیم

یاد گرفتم به خودم احترام بذارم تا همواره مورد احترام و عنایت قرار بگیرم بهترین لباس و بهترین ادکلن مختص مصرف روزانه منه...بهترین ظرف ها و بهترین خوراکی ها برای خودمه مهمان جای خود....موهام هر روز شونه شده و با کوچکترین مریضی به خودم میرسم این تن منه با ارزش ترین دارایی که دارم و همیشه عاشق خودم میمونم تا عاشقم باشن♥️یاد بگیریم خود را دوست داشته باشیم 
2183
چشم اب نمیخوره فقط مواد غذایی گرون شده ، شدییییییید 😔😔😔😔

مردم مردن از گشنه کی حالا شاید واسه ما مهم نباشه ولی بخدا خسته شدیم چند باره خونمونو دزد میزنه مردم گشنه شدن دزدی می کنن

من اگر کافر بی دین خرابم به توچه؟ من اگر مست می شرب شرابم به توچه ؟تو اگر مستعد نوحه آهی چه به من؟من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه؟تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا؟من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه؟تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش!من اگر مستحق خشم عتابم به توچه؟دنیا گرچه سراب است به گفتارشما!من به جد طالب این کهنه سرابم به توچه؟♥کاربری پنجمه منه اگه مخالفی ریپ نزن مرسی
الان گرمی چنده بچه ها

1میلیون 160

کمد دیواری باشی؛مادر نباشی😭😭😤😤👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒تایپینگ(ننه قمر)