2726
عنوان

کدوم از این شغل و رشته ها رو ترجیح میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 23 پست
۲چون دوس ندارم منت کسی روی شونم باشه کل عمر. کاری که براش زحمت نکشم به دلم نمیشینه کلا.

منت چی؟ پارتیت بابات باشه

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منت چی؟ پارتیت بابات باشه

آها،وقتی agha zade باشی همه چیز ممکنه😁😉

ولی در کل دوس دارم براي کاری خودم زحمت بکشم تا قدرشو بدونم.

اگر بی‌رحمانه شکسته شدی اما هنوز شجاعت آن را داری که با موجودات زنده دیگر مهربان باشی،تو یک انسان سرسخت با قلب یک فرشته ای.🤗🍃🌈♥️🧚‍♀️
2728

برا خودم 2

برا شما 1

برا پزشکی باید علاقه داشته باشی 

چون هم درساش خییییلی سخته

هم اینک اعتقاد شخصیم اینه کاش پزشکا بخاطر عشق برن سراغ پزشکی نه پول

و الا میشن مث خیلی از این پزشکای پولکی ک میبینه

مردم دارن جون میدن میگه اول پولو واریز کن

برا خودم 2 برا شما 1 برا پزشکی باید علاقه داشته باشی  چون هم درساش خییییلی سخته هم اینک اعت ...

مسیر دومی تو ایران ادم خسته و سنگدل میکنه

یک ...مخصوصا اگه مخت خوب کار کنه که قطعا کسی که هوش پزشکی قبول شدن داشته خوب کار میکرده  اینو ده -۱۵سال بعد میفهمی  چون تا ۴ سال بری تخصص دو سال طرحش -۳۲ سال فوق.  سال طرحش. یک سال و نیم فلو شیپ  بعد بری بچه دار بشی   تازه میرسی سر خط.😅😪😪  با همین هوش ادم بره تو سیستم های غیر پزشکی تا ۴۰ سالگی کاملا به رشد رسیده کاراش کرده. درامد داشته 

یک ...مخصوصا اگه مخت خوب کار کنه که قطعا کسی که هوش پزشکی قبول شدن داشته خوب کار میکرده  اینو د ...

اره دقیقا همیشه میگم اگه این بچه های پزشکی اگه تو رشته های دیگه وارد میشدن چه کارایی که نمیتونستنن بکنن

من بابام حقوقیه..مشکلات کاریشو با من حل میکنه😂 همیشه میگه کاش میومدی تو این رشته

به قول استادمون(تازه کاره) امروز میگفت که ما نمیدونم داریم تاوان کدوم گناهمونو میدیم که وارد این رشته شدیم