2137
2106

1. رشته اقتصاد بخونیدو بعد لیسانس با پارتی، سریع در یکی از بانک های خوب تهران استخدام شید

2.پزشکی بخونید ولی خب با اون پروسه طولانیییی به پول رسیدن و سختی راهش

من اگه تو این دوراهی باشم دوس دارم برم 1 اما عقلم میگه 2 و در نهایت فک کنم 2 رو انتخاب کنم.. شما چی؟ 

شاید باورتون نشه اما کاربری واقعا دست 3 تا خواهره☹که یکیمون یه جوریه که تاپیکاشم یه جورین😂✋ اگه پیامی بی پاسخ میمونه ببخشیدمون چون احتمالا اون یکی خواهر اعلانات رو باز کرده😤

صدردصد۱

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                   توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست بوخدا🙄مجردم بوالله🙄😑🚥                                    میشه واسه ازدواج و خوشبختی انشرلیتون دعا کنید🥰🤩🤩🤩🤩🤩🖐🖐🖐🖐🖐     و چه بی ذوق جهانی که مرا با تو ندید💔💔

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

من باشم دو

شمایی که داری امضام میخونی  آره باخودتم به چیزای خوب فکرکن  یه روزی همش تموم میشه  راستی میشه برای حاجتم یه صلوات مهمونم کنی؟  باهم مهربان باشیم، هیچ کس از آخرین خداحافظی باخبر نیست.  
اگه سرکاررفتنشو صددرصد درنظر بگیریم یک رو انتخاب میکنم

اره صددرصده

شاید باورتون نشه اما کاربری واقعا دست 3 تا خواهره☹که یکیمون یه جوریه که تاپیکاشم یه جورین😂✋ اگه پیامی بی پاسخ میمونه ببخشیدمون چون احتمالا اون یکی خواهر اعلانات رو باز کرده😤
2050

قطعا یک 

من همیشه بانک رو به پزشکی ترجیح میدادم و میدم😅کار اسون تر، درامد خوب، مسیولیت کم تر، محیط کاری بهتر، مزایای بیشتر 

وزن اولیه ۸۷.7۵۰   هدف اول: ۸۰🔐 هدف دوم: ۷۵🔐 هدف سوم: ۷۰🔐 هدف چهارم: ۶۵🔐 هدف پنجم: ۶۰🔐 هدف ششم: ۵۵🔐 هدف هفتم: ۵۰🔐 تاریخ شروع : 28 مهر 1400💪 ❤️ 2 آبان : 86.300✅ 9 آبان : 85.300✅ 16 ابان : 83.950✅ 23 ابان :83.800 ✅ 28 ابان : 82 ✅

۲چون دوس ندارم منت کسی روی شونم باشه کل عمر.

کاری که براش زحمت نکشم به دلم نمیشینه کلا.

اگر بی‌رحمانه شکسته شدی اما هنوز شجاعت آن را داری که با موجودات زنده دیگر مهربان باشی،تو یک انسان سرسخت با قلب یک فرشته ای.🤗🍃🌈♥️🧚‍♀️
قطعا یک  من همیشه بانک رو به پزشکی ترجیح میدادم و میدم😅کار اسون تر، درامد خوب، مسیولیت کم تر، ...

اره به نظرم 1 خیلی خوشتره😃😃 اما فک کنم تو دوراهی تصمیم گیری، 2 رو انتخاب کنم

2183
۲چون دوس ندارم منت کسی روی شونم باشه کل عمر. کاری که براش زحمت نکشم به دلم نمیشینه کلا.

منت چی؟ پارتیت بابات باشه

دو چون من عاشق رشته ی پزشکیم دعا کنید برسم بهش

انشالله عزبزم6

منت چی؟ پارتیت بابات باشه

آها،وقتی agha zade باشی همه چیز ممکنه😁😉

ولی در کل دوس دارم براي کاری خودم زحمت بکشم تا قدرشو بدونم.

اگر بی‌رحمانه شکسته شدی اما هنوز شجاعت آن را داری که با موجودات زنده دیگر مهربان باشی،تو یک انسان سرسخت با قلب یک فرشته ای.🤗🍃🌈♥️🧚‍♀️

برا خودم 2

برا شما 1

برا پزشکی باید علاقه داشته باشی 

چون هم درساش خییییلی سخته

هم اینک اعتقاد شخصیم اینه کاش پزشکا بخاطر عشق برن سراغ پزشکی نه پول

و الا میشن مث خیلی از این پزشکای پولکی ک میبینه

مردم دارن جون میدن میگه اول پولو واریز کن

تا خدا نخواد برگی از درخت نمیوفته / مردم شهری که همه در آن میلنگند، به کسی که در آن راست راه برود میخندند... 😇