2703
2553
عنوان

بنظرتون حق با منه یا جاریم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1528 بازدید | 80 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باید شوهرت گوشمالی می‌دادی و رابطه رو قطع می‌کردی..اشتباه کردی به اون پیام دادی

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2720
مطمئن باش چوب خدا صدا نداره  شوهرتو بچسب فقط این زنا از صدتا زلزله بدترن

فقط ب خدا سپردم همه چیزو چون انقد سیاست داره که هیچکی حرف منو قبول نمیکنه 

2714
بخدا همشو راست گفتم تازه خیلی کاراشو حال نداشتم توضیح بدم طولانی میشد متنم

عزیزم اول ی سوال ایشون قبل شما ازدواج کردن؟باور کن من برادرشوهرامو عین برادر خودم میدونم همیشه براشون غذا میپزم چون قبلا که مجرد بودن همیشه میگفتن درست کن عزیزم فکر بد هم نکن شاید مثل من شوهرتو برادرانه دوست داره

بنظرت خدا جوابشو میده؟😢😢😢 خیلی دلم شکسته انقد سیاست داره که هیچکی حرفای منو باور نمیکنه .حتی شوه ...

پس وقتی میبینی حرفات  برعکس جواب میدن

خودتو الکی پیش شوهرت خراب نکن

توام یه راه باسیاست پیدا کن

بجا مستقیم گفتن

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

حق باتوئه عزیزم اخه جاری چه معنی میده پیام بده قربون صدقه بره یا غذا مورد علاقه شوهرتو درست‌کنه این میخاد خونه خرابت کنه لطفا ازش دوری کن و محلش نده ممکنه صدمه بدی به زندگیت وارد کنه

شوهرم میگه من نمیتونم با داداشم اینا قطع رابطه کنم

پیاماش جواب نده.غذاش نگیره.این‌می‌تونه ک

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

جاریت چند سالشه؟ 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2706