2726
عنوان

بنظرتون حق با منه یا جاریم ؟

1528 بازدید | 80 پست

من با جاریمو مادرشوهر تو یه ساختمونیم بعد جاریم همش ازون اول تاحالا هی که با لباس باز میرفت تو راه پله ها تا میدید شوهرم دارع میاد و کلا هی تو مهمونیا تعریفه شوهرمو بکنه و هی بره بشینه پیشش باهاش حرف بزنه اینا هیچی .چندوقت پیشا شوهرم گوشیش قفلش باز بود بعد منم گفتم بذار دایرکتشو نگاه کنم دیدم با همکاراش حرف زده یهو اومدم بیام بیرون انگار کاره خدا بود که پی وی جاریم باز شد اول فک کردم مادرشوهرمه که قربون شوهرم رفته چون بعضی وقتا عکس بچه جاریمو میذاره .ولی دیدم نه نوشته داداشه مهربونم قربونت برم قربونه پسر نازم برم عزیزم و این حرفا .منم ب شوهرم گفتم چ معنی میده این حرفا و بهش رو نده و این میخاد زندگیمونو خراب کنه شوهرمم گفت باش .بعد چندوقت بود تا من میرفتم خونه مامانم غذای مورد علاقه شوهرمو میپخت میاورد براش میدیدم باقی موندشو تو یخچال .ولی یه شب جوش اوردم پیام دادم لطفا دیگه چیزی نیار من خودم ب فکر شوهرم هستم .اونم هی هرچی گقت دیگه جواب ندادم .الانم قهریم ولی هی مادرشوهرم میگه تو اشتباه میکنی و هی میگه باهاش خوب باش ارزومه ازین خراب شده برم برام خیلی دعا کنید .بنظرتون حق با کیه ؟شما بوذید چکار میکردید؟ تازه این یه سری کاراش بود چند جا هم زیر ابمو زده بود که اومدن بهم گفتن .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا از زبون اونم نشنویم نمیشه قضاوت کرد اگ واقعا همینجوری ک شما میگید باشه حق با شما هست

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2728

حق با شماست جاریتون کرم داره 

کاربری چهارم                          هفده سال پیش بین خرید گوشی لمسی که تازه مد شده بودو تختخواب من تخت خوابو انتخاب کردم چون دلم زندگی و عشق و دوست داشتن میخواست ،نه کامپیوترو دوست داشتم نه گوشی نه بلوتوث نه کلیپ نه عکس نه فیلم ، من مجازی رو نمیخواستم من واقعیتو با خوبیها دوست داشتم چون احساسی و واابسته بودم اما ده سال بعد بالاخره دوتایی با چه شوقی گوشی خریدیم، با اومدن تلگرام ، واتساپ و اینستاااااا تو  باخیانتات ذاته واقعیتو نشون دادی، حس کردم ، باور کردم بعد ازون سرو صدا ها و دعواهایه شدید  تحقیر شدم  خورد شدم، حس کردم بازی خوردم، بچه رو وسیله زجرکش کردن من کردی  به خاطر بچم باید شاد بودم و میخندیدم و زندگی میکردم دو سال طول کشید تا سرپا شدم  اما شما رو از توی خونه ی دلم و قلبم انداختم بیرون، گذشت تا امروز من زنی شدم مستقل محکم و قوی ،سخت بود اما تونستم ، همه ی برنامه هایه موبایلو یاد گرفتم اما درست ازش استفاده میکنم به شما بارها گفته ام برو همه ی پولها و اموال را هم  بردار فقط برو بزار یه صبح که بلند میشم شمارو نبینم و از ته دل دوباره بخندم مگر چند بار زندگی میکنم اما شما مرا رها نمیکنی باشه این نیز بگذرد، میدانم گوشیم راپنهانی برمیداری حرفایه دلم را میخوانی پس بخون شما جوونیه منو به لجن کشیدین قطعا اگر عمرمن به این دنیا باشد پیری شما را به لجن خواهم کشید ، اما بدون شاید هیچ کس به اندازه ی من از اومدن فضایه مجازی خوش حال نیست  زندگی را به کامم زهر مار کردی  اما بهتر ازین بود که تو پیری میفهمیدم بهم خیانت کردی و اتش میگرفتم و کاری از دستم بر نمیامد پس خدایا بازم شکرت الان حداقل احساسم بزرگ ترین سرمایه ام را خرجت نمی کنم ارزوی بوسیدن و دوست داشتنت را تا ابد به دلت خواهم گذاشت 💏 💑  خانومی که امضامو میخونی من راز دلمو فقط برا این نوشتم که گذشتم  یادم نره و از یه سوراخ ده بار گزیده نشم ،پس ممنون میشم که به خاطر امضام منو لایک نکنین و سوال نپرسین چون دوست ندارم هر روز برام یاداوری بشه🌹
حق باتوعه جاریت خونه خراب کنه  خدا لعنتش کنه جاری منم اینجوری بود الان داره طلاق میگیره

بنظرت خدا جوابشو میده؟😢😢😢

خیلی دلم شکسته انقد سیاست داره که هیچکی حرفای منو باور نمیکنه .حتی شوهرشم برای من استوری گذاشته بود که نمک نشناس نباشیدو این حرفا

تا از زبون اونم نشنویم نمیشه قضاوت کرد اگ واقعا همینجوری ک شما میگید باشه حق با شما هست

بخدا همشو راست گفتم تازه خیلی کاراشو حال نداشتم توضیح بدم طولانی میشد متنم

بی تفاوت باشین شاید از قصد میخواد حرص شما رو دربیاره و خودشو خوب جلوه بده، بین جاریا زیاد پیش میاد این مسائل، یا منطقی با شوهرتون حرف بزنید و بگید ناراحت میشید از رفتار جاریتون حتی اگر منظوری نداشته باشه

بخدا همشو راست گفتم تازه خیلی کاراشو حال نداشتم توضیح بدم طولانی میشد متنم

پس حق با شما هست باید با همسرتون صحبت کنید تا محلش نده از رو بره تو اینستا هم گوشی همسرت رو بردار بلاکش کن

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
بنظرت خدا جوابشو میده؟😢😢😢 خیلی دلم شکسته انقد سیاست داره که هیچکی حرفای منو باور نمیکنه .حتی شوه ...

مطمئن باش چوب خدا صدا نداره 

شوهرتو بچسب فقط این زنا از صدتا زلزله بدترن

تنها کسی که از پیشت نمیره خودتی! پس اذیتش نکن🌱       

من بودم اول شوهرمو‌بعد جاریمو جر میدادم🙄

جاری من خیلی احساس مذهبی بودن میکنه ولی جلو نامحرم همه جاش پیداست فقط موهاش نامحرمه ک اونم داره از کلش میوفته

بعد باشوهرم خییییلی گرم میگفت ولی همسرم زیاد اونجوری نبود ک رو بده 

ی  بار شوهرم گفت چشااام کف پات

همیشه ب همسرم میگفتم این خیییلی موذی دیوسه ولی باورش نمیشد

تااینکه ی روز زیراب زد شوهرم باهاش شده دشمن

2706