2733
2734
همیشه با خودش مشکل داشته سر من خالی کرده😊حرف خاصی نداره

ای بابا.عصبیه دیگه.خدابرات حفظش کنه😙

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان با هزااااار سختی و بدبختی خونه مجردی گرفتم و ازش جدا شدم     الان زندگی آروم و خوب ...

ای جان.خوشبخت  و موفق باشی .الهی😍همین که بخشیدیش خوبه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
فدات بشم عزیزم❤

خدانکنه عزیزم😙

2728

خاهرم 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
2738

با اجازه استارتر

میشه ازتون خواهش کنم یدونه برا تو دلیم صلوات بفرستید که صحیح و سالم باشه و منم به حاجتم برسم.

فردا امینو دارم ،دلم اشوبه🥺

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
شمام همینطووررر💖💖💖

قربونت😙