2737
2734
عنوان

کمکم کن فک کن خاهرتم یا دخترتم حال روحیم داغونه😔چه تصمیمی بگیرم😔🔞

| مشاهده متن کامل بحث + 2583 بازدید | 150 پست
وااااای قدرشو بدون این تا صب هق هق میکردم میگفت برو اروم شو بعد بیا

انشالله ک بتونم بدونم

میگفتی خسته نباشی توروقران

ازینا بوده ک نمیخواسته بزحمت بیفته یوقت.

بدبخت کسی ک قسمت اون بشه

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی با ادبه من کلا مشکلم اینه بعد عشقم سابقم هرکار میکنم از کسی خوشم نمیاد😔

منم تقریبا شرایط شما رو داشتم

حتی وسط عقد بودم خواستم به هم بزنه اما حالا خدا رو شاکرم به خاطر همسرم

من به جای یکشکست دو بار شکست بد خوردم دو بار

روانشانسی که مشاوره پیشش میرفتم بهم میگفت به گذشتع فکر نکن ولی من نمیدونستم چجور فکر نکنم

ضربه بدی خوردم خیلی بد

یعنی توی تصورت هم نمیگنجه شاید

ولی بازم سرپا شدم

شاید زودتر سرپا میشدم حتی اوضاع بهتر از این بود

اون شکست شما موفقیت بوده اگه درست نگاه کنی 

2731
چرا؟

اخه موردهایی دیدم که به سر پسره قسم میخوردن 

بعد که با یه دختر خوب و نجیب و باحیا ازدواج کردن  در درون منزل و.... رفتار و اخلاق درس حسابی نداشتن و زناشون ازشون طلاق گرفتن .

بیرونشون بین مردم عالیییی بودن و ....

درون شون افتضاح 

البته ان شالله این اقا اونطوری نیستن 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2738
من که میترسم از فردی که همه تعریفش میکنن ؛(

اوهوم مشکوکه به ظاهرسازی  

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...
یک نصیحت خواهرانه میکنم:هیچ وقت به امید عشق بعد از ازدواج با یک شخص ازدواج نکنید

چرا چيزيو كه نميدوني ميگي خواهر من!

من خودم يه مورد كه الان بعده هشت سال زندگيه مشترك عاشق شوهرم شدم

درسته يكم طول كشيد ولي شوهرم بلاخره تونست منو عاشق خودش بكنه😁

البته قبلش هم ازش بدم نميومدااا فقط عاشقش نبودم و يه دوست داشتن خيلي معمولي بود

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
اخه موردهایی دیدم که به سر پسره قسم میخوردن  بعد که با یه دختر خوب و نجیب و باحیا ازدواج کردن ...

نه میشناسمش اشنام هست

خیلی مطمينم از اخلاقش وگرنه هیچ کسو اینقد مطمئن‌نمیبودم

من‌ با کسی بودم‌۳ سال که‌نمیتونم‌ اصلا با قطعیت بگم فرا چجور خاهد بود

بهش فرصت بده خیلی خیلی خودتو اسیر گذشته کردی 

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...

باهاش برو مشاوره دوتایی صحبت کنین مشاوره تحلیل میکنه رفتارا وحرفاشو ببین چند چنده باخودش به تعاریف دیگران هم دلخوش نکن

و مهم تراینکه رو خودتم کار کن بخاطر شکست عاطفیت 

2706