2726
عنوان

کمکم کن فک کن خاهرتم یا دخترتم حال روحیم داغونه😔چه تصمیمی بگیرم😔🔞

| مشاهده متن کامل بحث + 2583 بازدید | 150 پست

ممکنه دچار مازوخیسم(یه همچین جیزی)شده باشی.این مریضی یه حوریه ک ناخوداگاه عاشق کسی میشی ک بیشتر اذیتت کرده باشه.هر چی بیشتر از طرف اون شخص ازار ببینی بیشتر دوسش داری.راجبش بخون

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فحش آزاد ؟؟؟          مهتاب تو اگه خواهر من بودی جرت میدادم شل و پل میکردمت جفت پا میومدم تو شکمت . تو با خودت دشمنی ، داری خودکشی تدریجی میکنی . هفت سال پسر به این خوبی داره جر میده خودش رو به خاطرت بعد تو رفتی با اون دیوانه بی ادب دوست شدی سه سال هم ادامه دادی باهاش ؟؟ خدایا منو گااااو کن . هوفففففففففف      

2728
چون فوش آزاد بود اومدم یه فش بدم برم بخابم  گوزو 😁😁😁😁😁

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
ممکنه دچار مازوخیسم(یه همچین جیزی)شده باشی.این مریضی یه حوریه ک ناخوداگاه عاشق کسی میشی ک بیشتر اذیت ...

نه من‌ عاشق محبتش بودم خب جدای اون بدیا که داشت من وابسته شدم به محبتش توجهش لمس کردنش

من ۳ سال با تموم‌وجود انرژیمو پاش گذاشتم

ولی خب‌ادم بی حوصله ای بود حاضر نبود دو خیابون بره اونور یه کاری برات بکنه

حالا كه اينهمه دوستت داره بهش فرصت بده يه عرض اندامي بكنه

ولي زود وابستش نشي؛ خوب رفتاراشو زير نظر بگير و با عقلت برو جلو

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
حالا كه اينهمه دوستت داره بهش فرصت بده يه عرض اندامي بكنه ولي زود وابستش نشي؛ خوب رفتاراشو زير نظر ...

کاش بشه وابسته شم‌کاش بشه بخامش

خب از نظر اخلاقی بینظیره

نه من‌ عاشق محبتش بودم خب جدای اون بدیا که داشت من وابسته شدم به محبتش توجهش لمس کردنش من ۳ سال با ...

این یعنی دوست نداشته دیگه.

من شوهرم ک دوسپسرم بود یه شب گریه کردم راهمون ۷ساعت دور بود.خدا شاهده ب جان خودش ک باور کنی.صبح در خونه رو باز کردم برم مدرسه دیدم جلو دره.

یعنی من ساعت ۹ شب گریه کرده بودم این راه افتاده بود.

این یعنی دوست نداشته دیگه. من شوهرم ک دوسپسرم بود یه شب گریه کردم راهمون ۷ساعت دور بود.خدا شاهده ب ...

وااااای قدرشو بدون

این تا صب هق هق میکردم میگفت برو اروم شو بعد بیا

اجی به نظر من پسری که اینجوریه به درد زندگی نمیخوره فردا سر یک چیز کوجیک تمام زیزچشمات کبود میشه  وقتی نمیتونه خودشو کنترل کنه وقتی این اقا اینقدر ساده و چشم و دل پاکه چرا قبول نمیکنی ! الان ادم خوب کم پیدا میشه سعی کن اول گزشتت رو فراموش کنی بعدش با این اقا درارتباط باش چند ماه ایشاالله که ازش خوشت مییاد

دانشجو معلم🥰❤ ۹سال دانش آموخته زبان انگلیسی🤞😁ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت، جایت تا همیشه در قلب من درد می‌کند💔 مراقب خودت باش پسرم🙂😔
2706