2726
عنوان

کمکم کن فک کن خاهرتم یا دخترتم حال روحیم داغونه😔چه تصمیمی بگیرم😔🔞

| مشاهده متن کامل بحث + 2583 بازدید | 150 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم نصیحت منو قبول کن منو خواهرت حساب کن من همه نوع تجربه تو سن کم تو زندگیم تجربه کرد به نظر قطعی خودم زن بایه مرد ساده ازدواج کنه اونم متدینو خوب بهتره اینکه سراغ مرده شیطونو بد بره چون زن با مرد شیطون ازدواج کنه بعدنا خیلی اذیت میشه داغون میشه ولی این خواستگارت عالیه قبولش کن تو این دوره زمونه همچین ادم محترمی کم پیدا میشه .اگه هم باهاش ازدواج کردی متوجه حرفای من میشی

چون قبلا گیر یه گرگ افتادی الان فک میکنی این بنده خدا ک ادم خوبیه ساده هست.

اگ واقعا به دلت ننشسته صبر کن شاید کسی بیاد ک بتونی عاشقش بشی.

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
دلیل جداییت چی بود؟؟ مشکلش چی بود؟

باهم هیچ مشکلی نداشتیمایشون نظامی بود و باید تو شهر دیگ زندگی میکردم ..

برای همین خانوادم تا پسرعموم اومد زنگ زدن ب مادرشو با دعوا و فحش کاری همه چیو تموم کردن 

زغال و الماس هردو از کربن اند..فقط ارایش متفاوتی دارند💕
میتونم علت مخالفت خونوادتونو بپرسم؟  وآیا نامزدی رسمی بوده،که بهم زدن؟

اره نامزدی رسمی بود 

اقا پسر نظامی بود و باید چند سال شهر دیگه زندگی میکردم

زغال و الماس هردو از کربن اند..فقط ارایش متفاوتی دارند💕

چقد خیلی گفتی😂

یه شانس بهش بده.یا خوشت میاد یا هم ردش میکنی حداقل تکلیفت باهاش معلوم میشه. اگ الکی ردش کنی ممکنه بعدا حسرت بخوری ادمی ک انقد دوستت داشت رو راحت از دست دادی

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...
2706