2737
2734
عنوان

کمکم کن فک کن خاهرتم یا دخترتم حال روحیم داغونه😔چه تصمیمی بگیرم😔🔞

| مشاهده متن کامل بحث + 2583 بازدید | 150 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگر ازش بدت نیومده فرصت اشنایی بیشتری بده هم به خودت وهم به ایشون چون انسان خوب و عاشق کم هست . کسی که ذاتش خوب باشه . جنم داشته باشه ....

اما اگر کلا خوشت نیومده جواب رد بده ....

اما با این روحیه نمیتونی وارد زندگی کسی بشی چون نه میتونی اونو خوشحال و خوشبخت کنی و نه خودت لذت میبری ، همیشه یهوحس عذاب وجدان هم داری . بهتره اول با مشکل خودت کنار بیای و از مشاور کمک بگیری . 

اینکه بنظرت ساده است شاید بخاطر عشق و هیجان اولیه فعلا اینجوریه ... بررسی کن ببین توو معامله و کار و هم هنینجوره با فقط با تو همینجوره .

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
2731
جدا چرا

ببین وقتی با دودلی میخای ازدواج کنی و ب خودت تلقین میکنی ک دوسش نداری واقعا همینجوری میشه و ازش بدت میاد

ولی باز هرچی خدا بخاد ایشالله بهتریناش برات اتفاق بیفته

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
ب حرف پدرت گوش کن .اون قبلیه درشان تو نبوده .اگر شرایطش اوکیه از نظر خودت ازدواج کن .چون عشق بعدازدو ...

خیلی با ادبه

من کلا مشکلم اینه بعد عشقم سابقم هرکار میکنم از کسی خوشم نمیاد😔

مجبورم اگه نگم نمیتونن کمک کنن واقع بینانه صادقانه گفتم مثل کسی که میره مشاور و‌باید همه چیو بگه که ...

الان بحث فقط خودتی و احساست ......

مشکلی که داری اینه که نتونستی از قبلی دل بکنی و وقتی هم با این آقا ازدواج کنی مدادم مقایسه میکنی اونارو باهم بیشتر باعث میشه زندگی تلخ بشه.....

پس اول رو خودت کار کن تا درستم نشدی ازدواج نکن

اللهم عجل الولیک الفرج....
2738
هنوزم به عشق سابقت فک میکنی؟

خیلی زیاد 

عذاب وجدان دارم

نمیدونم به کی خیانت کردم

ب اون ک ولش کردم و ازدواج کردم 

یا ب همسرم ک ی مرد غریبه تو قلبمه 

باهیچ کس نمیتونم دربارش حرف بزنم

۲۲ سالمه و شاید ۲۰۰ تا موی سفید دارم..

خانوادم نامزدیمو بهم زدن و مجبورم کردن با اونی ک میخوان ازدواج کنم 

هر راهی بود رفتم ... 

ولی نشد ک نشد 

زغال و الماس هردو از کربن اند..فقط ارایش متفاوتی دارند💕
شایداین نظرمنوخیلیهاتواین زمونه قبول نکن ولی من میگم ازدواجی که دعای پدرومادرپشتش باشه؛ازدواج موفقی ...

اره منم حس میکنم ازدواجی که مخالف نظر خانواده باشه تهش خوب نیس....

2706