2137
2106
عنوان

کمکم کن فک کن خاهرتم یا دخترتم حال روحیم داغونه😔چه تصمیمی بگیرم😔🔞

| مشاهده متن کامل بحث + 2550 بازدید | 150 پست

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

عزیزم نصیحت منو قبول کن منو خواهرت حساب کن من همه نوع تجربه تو سن کم تو زندگیم تجربه کرد به نظر قطعی خودم زن بایه مرد ساده ازدواج کنه اونم متدینو خوب بهتره اینکه سراغ مرده شیطونو بد بره چون زن با مرد شیطون ازدواج کنه بعدنا خیلی اذیت میشه داغون میشه ولی این خواستگارت عالیه قبولش کن تو این دوره زمونه همچین ادم محترمی کم پیدا میشه .اگه هم باهاش ازدواج کردی متوجه حرفای من میشی

2166

چون قبلا گیر یه گرگ افتادی الان فک میکنی این بنده خدا ک ادم خوبیه ساده هست.

اگ واقعا به دلت ننشسته صبر کن شاید کسی بیاد ک بتونی عاشقش بشی.

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
دلیل جداییت چی بود؟؟ مشکلش چی بود؟

باهم هیچ مشکلی نداشتیمایشون نظامی بود و باید تو شهر دیگ زندگی میکردم ..

برای همین خانوادم تا پسرعموم اومد زنگ زدن ب مادرشو با دعوا و فحش کاری همه چیو تموم کردن 

زغال و الماس هردو از کربن اند..فقط ارایش متفاوتی دارند💕
2050
میتونم علت مخالفت خونوادتونو بپرسم؟  وآیا نامزدی رسمی بوده،که بهم زدن؟

اره نامزدی رسمی بود 

اقا پسر نظامی بود و باید چند سال شهر دیگه زندگی میکردم

زغال و الماس هردو از کربن اند..فقط ارایش متفاوتی دارند💕

چقد خیلی گفتی😂

یه شانس بهش بده.یا خوشت میاد یا هم ردش میکنی حداقل تکلیفت باهاش معلوم میشه. اگ الکی ردش کنی ممکنه بعدا حسرت بخوری ادمی ک انقد دوستت داشت رو راحت از دست دادی

💜ARMY💜                                                  شاید قانون دنیا همین باشد، من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست.
2183

ممکنه دچار مازوخیسم(یه همچین جیزی)شده باشی.این مریضی یه حوریه ک ناخوداگاه عاشق کسی میشی ک بیشتر اذیتت کرده باشه.هر چی بیشتر از طرف اون شخص ازار ببینی بیشتر دوسش داری.راجبش بخون

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

فحش آزاد ؟؟؟          مهتاب تو اگه خواهر من بودی جرت میدادم شل و پل میکردمت جفت پا میومدم تو شکمت . تو با خودت دشمنی ، داری خودکشی تدریجی میکنی . هفت سال پسر به این خوبی داره جر میده خودش رو به خاطرت بعد تو رفتی با اون دیوانه بی ادب دوست شدی سه سال هم ادامه دادی باهاش ؟؟ خدایا منو گااااو کن . هوفففففففففف      

چون فوش آزاد بود اومدم یه فش بدم برم بخابم  گوزو 😁😁😁😁😁

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣