2733
2739
عنوان

میخوام با دوستم قط رابطه کنم امادست بردار نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 2083 بازدید | 149 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از شما ک حس بدی گرفتم ک مهمون دوسندارید.

اما اینکه اون هفته ای ۴ ۵ بار میاد واقعا زیاده و حق دارید.یا اینکه میتونن حداقل شمارو رستوران دعوت کنن ک جبران بشه.

و خیلی متعجبم از اصرار اون شخص واسه ادامه رفت و امد.من اگه جایی برم حتی بچه کوچیکشون ناخواسته جسازتی بهم بکنه دیگ هیچوقت نمیرم.شما مستقیم گفتی و باز میان عجیبه واقعا.راه حلی هم به ذهنم نمیاد دیگه همه کار کردید

اگه بازم اومدن ناچارا شخصا با بهمن صحبت کن.😊

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2731

اینجور مهمون نوازی قابل درک نیست.یه خانمی داستان زندگیشو گذاشته بود همینطوری شوهرش آخرش با اون زنه در ارتباط بود.دور از جون شما

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
2738
سخت نگیر لذت ببر توم دا اشکال نداره زشته رفتی اس دادی قط رابطه کنیم بابا چن ساله دوستین ها واقعا زشت ...

وقتی هرشب میاد و باید براش شام بپزم اونم شوهرش نیس دوس پسرشه ها.. خودش دیده بخاطرش با همسرم دعوا کردم دستم بخیه خورد اما اصلا مهم نبود براش

زندگی زیباست
هفته ای یه شبم نمیخام بیان دیگ روشون حساس شدم زنگ میزنه استرس میگیرم

ببخشید پس شما هم مقصری.زنو شوهر باید به دل هم راه بیان .تعادلو برقرار کنند .

به نظرم دوتاتون برید پیش مشاور درمون شید.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
وااااا خیلی عجیب بود هم دوستت هم شوهرت شوهر من  ارون بر افتاده،متنفره از مهمون، زورش میاد ...

شوهرش عجیب نیست خیلیا اینجورین😄واسه من خودش عجیب بود.البته هفته ای ۴ ۵ بار واقعا زیاده.ادم عاصی میشه.

شوهره شما عجیب تره.چقد بده اینجوری.خیلی اذیت میشی نه؟؟

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2706