2726

۷ ساله باهم دوستیم اون ازدواج نکرده و نامزد داره اونم ن ب طور رسمی . قبلاهمش خونم بود منم هیچی نمیگفتم (ب هیچ وجه کاری به شوهرم نداره و شوهرم اصلا همچی ادمی نیست لطفا نگید بخاطر شوهرت یا شوهرت بخاطر اون)چون با نامزدش میادهمش هم شام میموندن خب دیوونه شده بودم میدونن همسرم مهمان دوسته و دلش میخاد همش خونه شلوغ باشه اینام هی میان .. خودشون عاشق رفت و امد و بیرونن .. هربار بحث را انداختم حتی مامانم زنگ زد ب دوستم گفت نرید دخترم دوس نداره یا کم کنین رابطه رو چرا هفته ای ۴. ۵ بار میرید زشته خب .. ولی انگار ن انگار . بی خیاله و هیچی براش مهم نیس بد هم نیستااا ولی این اخلاقش بده چیکار کنم توزوخدا بگید

زندگی زیباست

یه چندبار در رو باز نکن

امدن بی محلی کن

غذای خوب نذار 

پذیرایی خوب نکن 

خودشون میرن

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده

پرروعه...مکان پیدا کردن با نامزد غیررسمیش😶تلفنش جواب نده تا کم کم رابطه کم بشه

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی مودبانه بپیچونش هر سری خواست بیاد یه بهونه الکی بیار

جمله ای که همیشه با خودم تکرار میکنم آروم باش هیچ حاله بدی موندگار نیست تو خدا رو داری / بخاطر شرایط بد روحیم در عرض یک سال ۲۰ کیلو اضافه وزن پیدا کردم  به امیده روزی که بتونم پولمو پس بگیرم و اضافه وزن نداشته باشم 

اینم بگم انقد روش حساس شدم ک حد نداره..زنگ میزنه دستام میلرزه ب شوهرمم گفتم باش قهرم ک دیگه نگه چرا نیومدنو فلان . بیشتر بخاطر اینکه نامزدش ساختمون سازی میکنه و شوهرمم تازه شروع کرده از خداشه بیان ک بحرفن ..ولی من اصلااااا از مهمون بازی خوشم نمیاد و ایتکه بدم میاد شوهرم هی میگه یاسی اینا کجان چ خبر ازشون یا زنگ میزنه میگ چیکار داش میخواستن بیان اینجا؟..هرچی ب دوستم میگم قط رابطه کنیم میگه تو ی چیزیو بزرگ میکنی .. بابا بهانه اوردم نشد مستقیم گفتم نشد.. نمیدونم چیکار کنم از طرفی میترسم پسره ب شوهرم بگه خانومت اینطوری گفته شوهرم بگه پس تو مرض داری بزا بیان چی میشه....

زندگی زیباست

وای یه روز در میون میاد این دیگه کیه

عروس آدم یه روز درمیون میان آدم نمیکشه چه برسه به فامیل درجه ۳ و پایینتر

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
یه چندبار در رو باز نکن امدن بی محلی کن غذای خوب نذار  پذیرایی خوب نکن  خودشون میرن

از این بیشتر ک سیب زمینی و تخم مرغ اب پز گذاشتم واسشون..بحثم غذا نیس بحث زحمتشه و اینکه هربار هم اوناااا میان یا اینکه خونه ام دارن نمیگن شماهم بیاین هرچن شوهرم میگ اینجا راحتم اما انگار سواستفاده میکنن

زندگی زیباست
همسرت باید همکاری کنه باهات، رو نده بهشون در رو باز نکن بپیچون به هر بهانه ای، هیچی از آسایش خودت ...

مشکل همسرمه دیگه... پارسال هم پسرعمش پیله کرده بود با اینکه تو یه شهریم ۳ ۴ شب  اینجا میخوابید.. منم با مانتو باید زیر اینو تمیز میکردم...

زندگی زیباست

اون پیش خودش میگه اصل نظر شوهرشه، شوهرت نباید رو بده

دوستت یه ذره عزت نفس نداره

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

هربار زنگ موبالیتو زدن بگو خونه نیستم تلفن خونه رو زدن بگو دارم میرم بیرون زنگ درو‌زدن باز نکن. انقددددر این کارارو بکن که نیان. چون پرروتر از اونی هستن که با بی محلی نیان . چتربازن 

درخواست دوستی قبول نمیکنم 
اون پیش خودش میگه اصل نظر شوهرشه، شوهرت نباید رو بده دوستت یه ذره عزت نفس نداره

اره دقیقا.. حتی مامانم ب دوستم گفته بود پسره شوهرمو پر کرده بود اونجا خونه توعه یا مادرخانومت .. اون واس تو تصمیم میگیره مگه

زندگی زیباست
2706