2733
2734

پس اگ ب ایناس من همیشع گناه میکنم

چون یجوری میرم انگار عروسیمونه

عاشق تیپو ارایشم 

ول کن باو

فقط بازنباش زیادی

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜

بستگی به اعتقادات و فرهنگتون داره 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس اگ ب ایناس من همیشع گناه میکنم چون یجوری میرم انگار عروسیمونه عاشق تیپو ارایشم  ...

مثلا پیش برادر شوهرم مانتویی بودم این سری بلوز شلوار با آستین گیپور کوتاه گرادر شوهرم ی جوری نگام میکرد هیچوقت محلم نمیداد 

اخه 10ساله باروسریم سر نکنم روم نمیشه مادر شوهرم میگه سر نکن 

اره چون همش با روسری بودی سخته ولی من از روزی عقد کردم روسری نذاشتم جلو برادرش داییاش عمواش ولی خب جلو دامادشون میپوشم

پشت تمام آرزوهایم خ♡دا ایستاده است..🍃
2738
مثلا پیش برادر شوهرم مانتویی بودم این سری بلوز شلوار با آستین گیپور کوتاه گرادر شوهرم ی جوری نگام می ...

لزومی نداشته دیگ مانتو شلوارااا تونیک و ساپورت خوبه

پشت تمام آرزوهایم خ♡دا ایستاده است..🍃
اره چون همش با روسری بودی سخته ولی من از روزی عقد کردم روسری نذاشتم جلو برادرش داییاش عمواش ولی خب ج ...

اول ازدواجمون مادر شوهرم میگفت چادر سر کن الان میگه نمیخواد سر کنی نه پیش دوماد نه برادرشوهرا میخوام سر نکنم روم نمیشه

داماد ک فعلا نداریم برادرشوهرم یسال ازم بزرگه ولی‌پیشش بلوز شلوارم و اونجا رفتنی هم به خودم میرسم اگه بلوز شلوار نباشم دعوام میکنن که چرا در نمیاری راحت نیستی و فلان

میخوام چش در بیارم حسابی از الان دارم برا عید آماده میشم فردا میخوام موهاو کراتین کنم عید میریم شهرش ...

برا دل خودتو همسرت اینکارارو کن

چیکار بقیه داری کسی به منو شما اهمیت نمیده

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
2706