2703
2553

دیروز خونه نامزدم اینا بودم خواهر زاده نامزدم هم اونجا بود

بعد جوری گذشت ساعت 11 گفتم خوب من برم خونواده منتظرم هستن نامزدم گفت بزار منم بیام گفتم نه نیازی نیست گفت حداقل بزار متین (خوهر زاده نامزدم )باهات بیاد گفتم باشه

بعد کلا خونه ما با اونا سه تا خیابون فاصله داره

داشتیم میرفتیم بین خونه ما با اونا یه پارک هست از اونجا داشتیم رد میشدیم سه تا پسر 18 ساله اینا بهمون متلک انداختن

متین چن بار توجهی نرکد گفت ولشون کن بعد دیدن متین هیچی نمیگه گفتن جووون این زنه ینی من

چقدر ک.ر.د.ن.یه.   بعد متین که 14 سالش هست  قاطی کرد رفت دعوا یکیشو که داشت میزد انداخته بودش زمین داشت میزدش یکی از پشت اومد با چاقو زد از کمرش بعد من زنگ زدم اورژانس بردیمش بیمارستان از اونجام اتاق عمل

دکتر گفته کلیش بد جور اسب دیده امیدتون به خدا باشه

تو رو خدا براش دعا کنین به خدا بعد نامزدم عشقم فقط همین بچس خیلی بچه صادقیه

به خدا درسته بچم نیست ولی پاره تنمه نور چشم خونواده هست تو رو خدا براش دعا کنین

عزیزان نامزدم.کرونا داشت اصرار هم کرد بیاد ولی چون کرونا داشت برا همین نخواستم بیاد لطفا هی نگین وظیفشه برسونتت 

داری جدی میگی

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی عزیزم😔

انشالله خوب میشه خوب شد خبر بده بهمون

اون جونور رو انداختن زندان یا نه؟

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2720

مرده شور این نر های متلک انداز چشم هیز بی خواهر مادر رو ببرن

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2714
دو تاشو گرفتن یکی فرار کرده دادگاه سه روز دیگس  ولی حالش بد خرابه

نبخشین 

حالشونو بگیرین

اینا هرروز هار تر میشن

خدا میدونه کدوم دختر بدبختیو میخواد گیر اینا بیوفته

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
نبخشین  حالشونو بگیرین اینا هرروز هار تر میشن خدا میدونه کدوم دختر بدبختیو میخواد گیر اینا ب ...

عزیزم. فعلا خواهر زاده نامردمو به هوش نمیارن میگن اگه به هوش بیاد از درد میمیره 

فعلا گفتن باید خودش بگه 

2706