2726

خانمایی که ظرفشویی ایستاده دارین این مشکل اذیتتون نمیکنه؟ که برا گذاشتن و برداشتن تک تک ظرفا هی باید بشینین و بلند شین؟ اگه هر روز بخوایم استفاده کنیم زانوها داغون نمیشن؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله متاسفانه؛ ولی میشینم چندتا چندتا روهم میچینم بعد برشون میدارم.

من برا استفاده روزمره خودمو شوهرم میخوام. بنظرت رومیزی بگیرم یا ایستاده؟

ایستاده هایی که شستشوی نصف ظرفیت دارن فقط طبقه ی پایینشونو میشورن یا میشه تنظیم کنیم فقط طبقه بالارو بشورن که ظرفارو بالا بچینم نخواد بشینم

نه دیگه مگه چقدره.‌نهایت پر کردن و خالی کردنش در طول روز ده دقیقه میشه.  البته من همیشه همسرم ...

همین خم‌ شدن ضرر بیشتری داره تا نشست و برخاست کردن.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
من برا استفاده روزمره خودمو شوهرم میخوام. بنظرت رومیزی بگیرم یا ایستاده؟ ایستاده هایی که شستشوی نصف ...

اگه فقط واسه خودتون میخوای و مهمون زیاد نمیاد خونهتون رومیزی بگیری آسونتره و تسلط کامل روی ظرفشوی برای چیدن ظرفا داری.

ایستاده داری؟ فک ننم رومیزیا از این نظر راحتترن نه؟

آره ایستادست...رومیزی به نظرم کوچیک اومد نگرفتم و اینکه روی کابینت هم جا نداشتم

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
2706