2737
2734
عنوان

من حسودم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 51 پست
من شب همسرم دستمو گرفت  رفتیم خونه ی خودمون  عروسی های زیادی دیدم باحال  ولی نه غب ...

درسته 

خداروشكر همسرم خوبه 

ولي من نه تنها عروسي نگرفتم 

بلكه شب و روزم شده بود غصه و گريه بخاطر اذيت هايي كه كردن بخاطر همين احساس ميكنم هيچ خاطره خوشي از شروع زندگيم ندارم

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما اينكارو ميكنم  ولي يه حس بدي دارم كه من زندگيمو اينجوري شروع كردم  شايد لفظ جالبي ن ...

دوره زمونه عوض شده. به نظر من و به سلیقه‌ی من شما خیلی هم شیک رفتی سر خونه‌زندگیت. الهی که خوشبخت باشی

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
من هم عروسی نگرفتم. رفتم آرایشگاه و آتلیه... 

برات جاي عروسي رو گرفت ؟؟ 

من هنوز لباس هم نپوشيدم😞

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
2731
درسته  خداروشكر همسرم خوبه  ولي من نه تنها عروسي نگرفتم  بلكه شب و روزم شده بود غص ...

لابد سنت کمه 

بخدا ارزش نداره 

چیه مثلا عروسی 

یارو شب عروسیش عزا میشه 

چند نفر یا تصادف میکنن یا یه اتفاقی میفته

شاید خدا نصیبت نکرده  

یه بلای ازت دور شده 

ناشکری نکن از زندگی لذت ببر

من حتی یه عکس آتلیه هم ندارم 

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2738
برات جاي عروسي رو گرفت ؟؟  من هنوز لباس هم نپوشيدم😞

راستش رو بگم نه ولی اندازه شما ناراحت نبودم... من نه سال پیش ازدواج کردم. به مرور زمان کمرنگ میشه ولی حتما لباس و آتلیه رو انجام بدید. به آرایشگر هم بگید که فقط برای آتلیه است خیلی گرون حساب نمی کنند.

عزززيزم ممنونم از انرژي كه بهم دادي❤️ برات دعا ميكنم ب زودي صاحب خونه شي❤️ كلا تو اين زندگي هميشه ب ...

حق بهت میدم ولی لذت زود گذره باور کن...

کاش منم مثل شما عاقل بودم

واقعا شما تحسین برانگیزی 

🍦
لابد سنت کمه  بخدا ارزش نداره  چیه مثلا عروسی  یارو شب عروسیش عزا میشه  چند ...

٢٥ سالمه 

درست ميگي در هر حالت خداروشكر 

ولي روزاي خوش يه دخترو خراب كردن كه با هزار اميد داشت شروع ميكرد 

باعث شدن هيچوقت ذوق اولين خونمو نداشته باشم … 

شب و روزمون شده بود گريه با همسرم … هي

راستش رو بگم نه ولی اندازه شما ناراحت نبودم... من نه سال پیش ازدواج کردم. به مرور زمان کمرنگ میشه ول ...

مرسي كه صادقانه گفتي 

ميدوني من ناراحتيم بيشتر ازينه كه از عروسيم گذشتم كه ارزو شايد هركسي باشه 

ولي انقد اذيتم كردن خانوادش كه شب و روزمون با شوهرم شده بود گريه 

در اصل هيچ خاطره شبريني از شروع زندگيم و اولين خونه مشتركم ندارم

٢٥ سالمه  درست ميگي در هر حالت خداروشكر  ولي روزاي خوش يه دخترو خراب كردن كه با هزار امي ...

آخی عزیزم 

مطمئن باش 

الانم دیر نیست واسه خوشی های دونفره از زندگیت 

لذت ببر 

خدارو شکر کن سلامت هستین درگیر 

بیماری نیستید 

همیشه شاکر باش 

و کینه ها رو از قلبت پاک کن 

در عوض الان می تونید جای خرج عروسی  یه سفر باید 

یا آتلیه  .....

خدارو شکر کن گلم 

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
حق بهت میدم ولی لذت زود گذره باور کن... کاش منم مثل شما عاقل بودم واقعا شما تحسین برانگیزی 

عزيزززم مرسي لطف داري❤️❤️

2706