2726
عنوان

من حسودم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 51 پست
متاسفانه يه اخلاقي دارم كه حس ميكنم ديگه هيچي جاي اون عروسي اولو نميگيره  بنظرم مسخرس واسه سال ...

دوستای صمیمیت باشن و خانوادتون 

خودتون فقط اتلیه برین 

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب اتلیه رو. برو لباس و بپوش عزیزم 

حتما اينكارو ميكنم 

ولي يه حس بدي دارم كه من زندگيمو اينجوري شروع كردم 

شايد لفظ جالبي نباشه اما مثل دختراي بيوه رفتم سر زندگيم😔

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
متاسفانه يه اخلاقي دارم كه حس ميكنم ديگه هيچي جاي اون عروسي اولو نميگيره  بنظرم مسخرس واسه سال ...

چه مسخره ای 

از قبلش بگو جا بنداز

اصلا دونفره بگیر 

دوست منم از روزی که رفته خونه گفته می‌خوام بعد کرونا مراسم بگیرم الآن حامله هستی😂

جان مادر تو آمدی تا هر لحظه بهانه ای برای خندیدن داشته باشم،پسر قششنگم،مواظب خودت باش جان مادر(کسی ‌سوال‌ می‌کند به خاطر چه زنده‌ ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم)

ناراحتی نداره گلم.سالگردازدواجتون لباس عروس بپوشیدوبریدآتلیه یاباغ عکس بگیرید😍

میتونیدشبش بهترین دوستهاتون رودعوت کنیدوکنارهم جشن بگیرید.

خداروشکرکن که خونه داری.خیلیهانه پول خونه دارن؛نه پول جشن.جاری من دوسال ونیم عقدکردس.حتی پول خونه اجاره ای ندارن.

پس الان یه خداروشکرکن بگو🙏🌺

خدایاهرکس که بچه میخوادبهش فرزندی سالم وصالح بده🙏ازدعای خیردیگران به من وهمسرهم فرزندانی سالم وصالح بده🙏اللهم صل علی محمدوآل محمد🙏🌷

حسود نیستی حق داری آرزوی هر دختریه ولی آینده نگریتو دوست داشتم قطعا از لحاظ مالی جلوتر از کسی که خونه نداره و باید هرماه کرایه بده میفتی برو آرایشگاه و لباس عروس کرایه کن و آتلیه برو تو دلت نمونه خوشبخت باشی 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
چه مسخره ای  از قبلش بگو جا بنداز اصلا دونفره بگیر  دوست منم از روزی که رفته خونه گفته ...

حامله هست

جان مادر تو آمدی تا هر لحظه بهانه ای برای خندیدن داشته باشم،پسر قششنگم،مواظب خودت باش جان مادر(کسی ‌سوال‌ می‌کند به خاطر چه زنده‌ ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم)

اصلا مسخره نیست. دو تا عروس تو فامیل ما بی عروسی رفتن خونه‌هاشون. گفتن کرونا که تموم شد، یا سالگرد ازدواجمون یا تولد بچه‌مون یه مراسم خوب میگیریم.

به نظرم خیلی فهمیده و باکلاسن.

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
اگر مثل من بعد ده سال زندگی مشترک مستاجربودی وحسرت صاحب خونه بودن به دلت بود وهمین الان شوهرت باکلی ...

ان شاءالله خدا  به امید خدا 

شما هم با تن سالم و خوشی خونه دار می شید 🍃

آمین

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
حتما اينكارو ميكنم  ولي يه حس بدي دارم كه من زندگيمو اينجوري شروع كردم  شايد لفظ جالبي ن ...

بخدا جشن عروسی هیچس به جز استرس و بدو بذو نداره سالها بعدم ازش یه خاطره میمونه... مهمه عکس من هرروز عکسامو نگاه میکنم.... 

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
اگر مثل من بعد ده سال زندگی مشترک مستاجربودی وحسرت صاحب خونه بودن به دلت بود وهمین الان شوهرت باکلی ...

عزززيزم ممنونم از انرژي كه بهم دادي❤️ برات دعا ميكنم ب زودي صاحب خونه شي❤️

كلا تو اين زندگي هميشه بايد يه چيزو فداي يه چيز ديگه كني 

من از لذت عروس شدن گذشتم 

بخاطر خونه 

ولي دلم اروم نيس …

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

از اینکه  جای عروسی خونه خریدید اصلا پشیمون نباش واقعا بهترین کارو کردید 

الانم میتونی لباس عروس بپوشیدو یه باغ خیلی خوب کلیپ عالی بسازید با کلی عکساهای قشنگ روی دیوار خونه جبران کنید.

برای شفای بیمارمون صلوات بفرستیدلطفا🙏
2706