2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بازو هام و کمرم جوش میزد صابون گوگرد دیترون زدم عاالی خشک شد همش ریخت. حتی برا صورتم اینو میزدم.. واقعا چقد جوش داشتم یه زمانی ها الان راحت شدم

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2728
من بازو هام و کمرم جوش میزد صابون گوگرد دیترون زدم عاالی خشک شد همش ریخت. حتی برا صورتم اینو میزدم.. ...

منم بازوم و کمرم جوش داره دکترم میرم فقط ی محلول ضد جوش می دن و ی پماد روشن کننده که اثری نداره دیگه واقعا ناامید شدم😔

ی سریا می گن این جوشا دوره دارن و تموم می شن برا شمام همین طور بود می سه بپرسم وقتی جوشاتون رفت چند سالتونه بود و چ مدت درگیرش بودید 

منم بازوم و کمرم جوش داره دکترم میرم فقط ی محلول ضد جوش می دن و ی پماد روشن کننده که اثری نداره دیگه ...

من از ۱۳سالگی رو سینم و بازوم جوش بوده خجالتی بودم به کسی نشون نمیدادم تا سن ۱۸سالگی زیاد بود ولی از اون موقع کمتر شده حالا جایه اون جوشا خیلی بدشدن برجسته و قهوه ای 

2738
من از ۱۳سالگی رو سینم و بازوم جوش بوده خجالتی بودم به کسی نشون نمیدادم تا سن ۱۸سالگی زیاد بود ولی از ...

منداز ۱۷ و تا الان که ۲۲ سالمه همچنان هستن 

واقعا دیگه نمی دونم باید چ کار کنم 

ببین من مشکل اصلیم جایه جوشه بنظرت موثره؟

من ک زدم خوب شد.. حتی جای جوش هم نمونده الان.. ولی برا یجای زیاد باید لایه بردار استفاده کنی فک میکنم ک ی لایه از پوستت برداره ک جاش معلوم نشه

منم بازوم و کمرم جوش داره دکترم میرم فقط ی محلول ضد جوش می دن و ی پماد روشن کننده که اثری نداره دیگه ...

من وقتی 15 سالم بود اوج پر جوشیم بود دیگه.. ینی حتی پیشونیمم جوش داشت یه عالم.. همین صابون و کم کم استفاده کردم و دیگه تا سنمم ک رفت بالاتر دیگه خوب شدم. 18 سالگی اینا دیگه پوستم صاف صاف شد.. ولی نگا چیزایی ک پوستم تحریک میکنه انجام نمیدم.. مثلا ده ساله ازدواج کردم کلا دوبار بند انداختم ک جوش زد صورتم و دیگه اینکارو نکردم همش تیغ میزنم.. برا بازوها اصلا تیغ استفاده نمیکنم چون جوش میزنه و موهاش و نمیزنم فقط تو عروسی ها ک لباسم بازه دکلره بدن میکنم.. من کم مو هم هستم و معلوم نمیشه زیاد