2204
عنوان

کسی تا حالا کارعروس یگانه هروی مشهد رو دیده ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2589 بازدید | 43 پست
میشه بگید راضی بودین برای عروسی رفتین سالن یگانه هروی یا نه؟؟

سلام عزبزم اره من رفتم یگانه هروی و بشدت راضی بودم از آرایشم من خیلی سختگیرم اما واقعا راضی بودم

فقط چند تا نکته رو به یادت باشه اگه رفتی 

اول اینکه حتما برو کاشت ناخن چون ناخن رو پکیجشون افتضاح بود دو اینکه حتما به عجله شون بنداز و‌اگه رفتی خود یگانه نبود بگو زود زنگ بزنن بیاد برا من دیر اومد شنیونم خبلی عجله ای شد خروجم۱۱بود ۱۲خارج شدم به آتلیه دیررسید حتما یک ساعت زودتر از اونچه ک باید آماده بشی ساعت خروج بگو 

یه وقتایی هس مچ خودت و درحال انجام کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت😉
سلام عزبزم اره من رفتم یگانه هروی و بشدت راضی بودم از آرایشم من خیلی سختگیرم اما واقعا راضی بودم فق ...

خدا رو شکر که راضی بودی فقط میشه بگی میکاپ کارتون همون خود خانوم یگانه هروی بودن ؟ اگر کس دیگه ایی بوده میشه اسمشو بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

خدا رو شکر که راضی بودی فقط میشه بگی میکاپ کارتون همون خود خانوم یگانه هروی بودن ؟ اگر کس دیگه ایی ب ...

خود یگانه بود حواست باشع خودش میکاپت کنه کار همکارش اصلا خوب نیس البته ک عروسا فقط با خود یگانه س سبکی ک میخای رو بگو به حرفت گوش میکنه 

یه وقتایی هس مچ خودت و درحال انجام کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت😉