2733
2734
عنوان

کسی تا حالا کارعروس یگانه هروی مشهد رو دیده ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9255 بازدید | 44 پست
ایشالا لنز و کاشت ناخن جز پکیج نیس؟

لنز نه

اما ناخن میزاره اما کاشت نه

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2728
خوشبخت بشی 😉🧿♥️برای ازدواج منم دعا کن که عروس بشم🥺

چشم عزیزم انشالله که ازدواج کنی و‌خوشبخت بشی❤️😍😍🥰

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام
چشم عزیزم انشالله که ازدواج کنی و‌خوشبخت بشی❤️😍😍🥰

ممنون عزیزم 🥺 خیلی دعام کن خیلیا 🥺♥️

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿

چند سالته عزبزم؟

چشم حتما ❤️❤️❤️

2738

قربونت عشقم 

انشالله سفید بخت و عاقبت بخیر بشی

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
میشه بگید راضی بودین برای عروسی رفتین سالن یگانه هروی یا نه؟؟

سلام عزبزم اره من رفتم یگانه هروی و بشدت راضی بودم از آرایشم من خیلی سختگیرم اما واقعا راضی بودم

فقط چند تا نکته رو به یادت باشه اگه رفتی 

اول اینکه حتما برو کاشت ناخن چون ناخن رو پکیجشون افتضاح بود دو اینکه حتما به عجله شون بنداز و‌اگه رفتی خود یگانه نبود بگو زود زنگ بزنن بیاد برا من دیر اومد شنیونم خبلی عجله ای شد خروجم۱۱بود ۱۲خارج شدم به آتلیه دیررسید حتما یک ساعت زودتر از اونچه ک باید آماده بشی ساعت خروج بگو 

سلام عزبزم اره من رفتم یگانه هروی و بشدت راضی بودم از آرایشم من خیلی سختگیرم اما واقعا راضی بودم فق ...

خدا رو شکر که راضی بودی فقط میشه بگی میکاپ کارتون همون خود خانوم یگانه هروی بودن ؟ اگر کس دیگه ایی بوده میشه اسمشو بگین

بی تفاوت به جهان باش و فقط ناز بخند⁦(✿ ♡‿♡)⁩
خدا رو شکر که راضی بودی فقط میشه بگی میکاپ کارتون همون خود خانوم یگانه هروی بودن ؟ اگر کس دیگه ایی ب ...

خود یگانه بود حواست باشع خودش میکاپت کنه کار همکارش اصلا خوب نیس البته ک عروسا فقط با خود یگانه س سبکی ک میخای رو بگو به حرفت گوش میکنه 

خود یگانه بود حواست باشع خودش میکاپت کنه کار همکارش اصلا خوب نیس البته ک عروسا فقط با خود یگانه س سب ...

سلام منم دنبال ارایشگاهم نمدونم کجا رو انتخاب کنم جای دیگه جز یگانه نمیشناسی خوب باشه؟

صفر تا صد با خودشه یا زیرسازی رو انحام میدن بعد خودش میاد؟لایتو شیک درست میکنه موندگاری داشت برات

2706