2703
2553
عنوان

کسی تا حالا کارعروس یگانه هروی مشهد رو دیده ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9114 بازدید | 44 پست
بسلامتی عزیزم عروسیت کیه

آخر ابان

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام
چه سبکی دوس داری عزیرم؟  من مشهدی نیستم ولی تو اینستا دیدم کار مهر افرین کلاهان بد نی  ر ...

کجاس عزیزم

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بسلامتی خوشبخت بشی  قیمت لباس عروسا چطوره کرایه  کدوم مزون گرفتی

مرسی عزیزم

من مزون پارت تو وکیل آباد تن پوش یک۷تومن

اما از ۳هس لباس به بالا

کجاس عزیزم

نمیدونم 

بذار اینستاشو بدم

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2714
بچه ها همراهی هم  قبول میکنه

ارع 

اما کار همکارش خوب نیس 

خودش خوبع قیمتش از۸۰۰به بالا

صبح خواستی بری آرایشگاه انرژی زا ببر حتما ساعتای۱۲بخور 

مرسی عزبزم چشم حتما دعا کن همونی بشم که میخام

من برای عقدم رفتم نیکادل افتضاح درستم کردن اصلا از کارشون راضی نیستم اصلا 

فرارا هم خیلی بده منم رفتم راضی نبودم شما کار بگانه هروی رو ندیدی؟

2706