2726

بچه ها کیا یگانه هروی رفتن یا کاراشو دیدن ممنون میشم کمکم کنید مشهدیای گل🥺🥺🥺🥺

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام
چرا نمیری نغمه و نگین

سبکش و دوس ندارم🥺

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ریحانه خاکپور من برا عقدم رفتم راضیم

اره دیدم کاراشو

من قرار داد بستم با هروی اما الان شک افتاده به وجودم

چند گرفت عزیزم  چه خدماتی  منم عقدم

من پکیج۴تومنی شو‌انتخاب کردم ۳۵۰۰ بست برام 

میکاپ شنیون فون بدن اصلاح پاکسازی تاج 

سبکی که دوست داری چیه 

دوس دارم تغییر کنم اما ساده باشه 

شما دیدی کار هروی رو؟؟

چه سبکی دوس داری عزیرم؟ 

من مشهدی نیستم ولی تو اینستا دیدم کار مهر افرین کلاهان بد نی 

رنگ مو ک خیلی خوبه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
آدرس شنو میگیم عزیزم 

فرامرز ۲ پلاک۳

2706