2297

بچه ها کیا یگانه هروی رفتن یا کاراشو دیدن ممنون میشم کمکم کنید مشهدیای گل🥺🥺🥺🥺

یه وقتایی هس مچ خودت و درحال انجام کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت😉

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ریحانه خاکپور من برا عقدم رفتم راضیم

اره دیدم کاراشو

من قرار داد بستم با هروی اما الان شک افتاده به وجودم

یه وقتایی هس مچ خودت و درحال انجام کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت😉
2306
چند گرفت عزیزم  چه خدماتی  منم عقدم

من پکیج۴تومنی شو‌انتخاب کردم ۳۵۰۰ بست برام 

میکاپ شنیون فون بدن اصلاح پاکسازی تاج 

2050
سبکی که دوست داری چیه 

دوس دارم تغییر کنم اما ساده باشه 

شما دیدی کار هروی رو؟؟

چه سبکی دوس داری عزیرم؟ 

من مشهدی نیستم ولی تو اینستا دیدم کار مهر افرین کلاهان بد نی 

رنگ مو ک خیلی خوبه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید. به امید خدا سال ۱۴۰۰ سال پربرکت و خوبی برای همه  هست و من در این سال قراره به بزرگترین ارزوی قلبم برسم.
چه سبکی دوس داری عزیرم؟  من مشهدی نیستم ولی تو اینستا دیدم کار مهر افرین کلاهان بد نی  ر ...

کجاس عزیزم

2051